Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez fitymaszűkület?...

Szerintetek ez fitymaszűkület? 14 éves vagyok és a fitymám vége piros és olyan mintha be lenne gyúlladva. Nem tudom mit csináljak de semmi képpen nem jöhet szóba a körbemetélés.

Figyelt kérdés
Sokat olvastam ilyenekről és azt írták hogy meleg vízben huzogatás segít. Ez igaz?
2015. júl. 11. 00:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és lankadt állapotban simán hátrajön de amikor már kicsit fel vagyok izgulva akkor már nehezebben. Valami kenőcs vagy ilyesmi? Köszi az èrtelmes válaszokat 😊
2015. júl. 11. 00:13
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Vízben akkor is hátramegy ha áll?


Ha nem nagyon súlyos, tagitgathatod otthon is vizben ülve finoman húzkodva, vagy valamilyen síkosítót használva


Legyél szorgalmas


Ha 3-4 honapon belul nincs semmi javulás, akkor orvos

2015. júl. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ne erőltesd hátra mindenáron


Most mmeddig tudod hátrahúzni?

2015. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem irtál szükületre utaló tüneteket, csak gyulladásra utalót..menj el orvoshoz
2015. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Nincs nálad semmilyen szükület sem.Másnak is piros ,a bőr vége .
2015. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Meleg vízben kezd el minden nap a fitymád tornáztatni,tehát húzogasd óvatosan hátra,akkor is folytasd ha már merev a péniszed,hiszen mereven van a fitymáddal pici baj.Ha szerencsés vagy pár hét alatt javulást vehetsz észre,hogy könnyebben tudod hátrahúzni és picit tovább is megy.De óvatosan kell csinálni.


Ha 1 hónap alatt sincs javulás akkor urológiára kell menned,oda már egyedül is mehetsz,csak tb kártyát,személyit kell vinned.


Csak nagyon súlyos fitymaszűkületnél kell körülmetélni,itt semmiképp sem.Lehet az orvos szteroidos kenőcsöt írna fel neked.


De ott ahol műtétre is lenne szükség ott is van fityma plasztika,bemetszés ekkor a fityma megmarad,nem távolítják azt el.

2015. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!