Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Mért kell a lányokat...

Fiúk! Mért kell a lányokat cikizni, ha megjön nekik az első mensijük? MÉrt kell dedosan viselkedni és mi ez az önimádat a saját nemiszervetekkel kapcs-ban+kamu?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 10:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert kb. 11 évesek és agyilag azon a szinten vannak. Nem kell velük foglakozni, kisgyerekek még.
2010. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem azért, de sztem alapvetően ki se kellene tudódnia ennek. Mi köze van a fiúknak hozzá, hogy egy lánynak mikor jön meg? O.o Teljesen magánügy...
2010. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Európában ez tabutémának számít, egyáltalán nem szokás ország-világ előtt kihirdetni, hogyha valakinek megjön a mensije. Ha ezt valaki mégis megteszi, akkor számoljon egyes következményekkel, főleg gyerekkorban, mikor köztudottan farkastörvények uralkodnak, tolerancia pedig nem nagyon van.


A második kérdésed pedig elég szomorú. Az volna a normális, hogy az ember elfogadja olyannak a testét, amilyen, és élvezi, sőt szereti ahogy kinéz. Elég baj, ha te pl: nem vagy elégedett a melled formájával, mert ha félig üres a pohár, attól aztán nem leszel boldogabb az életben...

2010. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

A második kérdésre nem erre gondoltam,a fiúk állandóan nyilvánosan a maszturbálásról és finoman szóltam beszélnek mindenki előtt,meg arról kamuznak hogy mekkorra van neki,holott a csupasz hónaj úgyis elárulja őket,némelyik még tapiza is ott magát mindenki előtt.Szerintem a maszturbálásnak magánügynek kellene lennie,nem evvel díccsekedni.A mensit meg néhány neked rosszat akaró osztálytársnő mondjsa el,mi titkoljuk inkább.


Nem az a normális kiskamaszként,hogy a másik nem iránt érdeklődik valaki?Mert a fiúk úgy láttom saját személyük iránt érdeklődnek.Fárasztóak nagyon!A saját kitalált méreteikről beszélnek,meg hogy így kivertem,meg úgy és azért amikor enni akar az ember már elege van belőle.És mi ez a méregetési mánia?Meg hogy mekkorra van a másiknak?Csajok mi ilyen hülyeséggel nem foglalkozunk.Föleg legyünk őszinték egyre kisebb növésűek,fejlettlenebbek és sok lassabban érő srác van,nekik van a legnagyobb szája.Otthon meg a mesét nézik,meg kocsival játszanak.Mi ez az egész?Mért ilyen hülyék?És már az egyre kisebbek is eltanulják tőlük és átveszik ezt a hülye viselkedést?


Már arra is gondoltam,hogy egy történelmi könyvben olvastam az olimpiákról,hogy meztelenül űzték és sok férfi azért is szerette nézni,mert más férfi testet is látott,meg a katonákról is olvastam,hogy történelmi időben ha nem volt nő fiatal fiúkat küldtek hozzájuk be.Lehet hogy ez az önimádat innen ered?Tudom,hogy buta kérdésnek tűnik?De nem tudom megérteni ezt a viselkedést?Ha meg jön az anyuka értük,akkor meg arany pici fiúcska lesz belőlük,ami igaz is ha nincsenek srácok a közelükben.

2010. márc. 10. 11:03
 5/26 A kérdező kommentje:
Egyébként 14 vagyok,de 11 évesen jött meg,De sajnos a leírt viselkedés már 10 évesekre is igaz
2010. márc. 10. 11:07
 6/26 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az enyémet de az miért baj? Ez nem egy halálos betegség amiről senki sem beszél.
2010. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A baj,amit a kommentáromban leírtam,mért kell a kiverésről beszélni,ráadásul állandóan és olyan stílusban,meg minek kell ez a kamu a méretekkel.Én csaj vagyok és érdekelnek a fiúk,ami normális is,de ők ahogy kivettem a saját micsodájukról dumálnak állandóan és tök fárasztó,meg a csajokat cikizik a mensi miatt,kiveszik a betétjüket a táskából és kicsomagolják,meg az asztalra rakják,ha éppen termen kívül van.Mért nem lehet normálisan viselkedni.A hosszú kommentet olvasd el,mert abból kiderül mit nem értek.
2010. márc. 10. 13:50
 8/26 A kérdező kommentje:
Persze,hogy beszélünk róla,itt nem prűdségről van szó.De nem mindegy hogy hogyan beszélnek és mennyit,azért állandóan ezt hallgatni.Meg ez a öntapizás mások előtt,ne hogy azt mond,hogy ez nem túlzás?
2010. márc. 10. 13:56
 9/26 anonim ***** válasza:

első kérdésre:Hát igen, sok fiú ilyen szinten van..


Az önimádat a nemiszervel pedig kapcsban pedig tök normális (az a nem mindegy hogy fejezik ezt ki).. Ez téged miért zavar?

2010. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Milyen ciki lenne, ha a lányok meg azt kérdeznék, hogy leszállt-e már...
2010. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!