Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Mért kell a lányokat...

Fiúk! Mért kell a lányokat cikizni, ha megjön nekik az első mensijük? MÉrt kell dedosan viselkedni és mi ez az önimádat a saját nemiszervetekkel kapcs-ban+kamu?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 10:20
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint sok helyen tiszta dedósok,mi multkor beégettük megint az egyik srácot,mert tök durva dolgokat csinált és azóta hallgat.
2010. márc. 23. 11:15
 22/26 anonim válasza:
MIket csinált? :D
2010. márc. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
piros tollal kipingálta egyikünk betétjét és szépen az asztalra kihelyezte stb.,írnám de figyelmeztettek hogy letiltanak az oldalról.Na mindegy mi a fizikai adottságaira tettünk megjegyzést,képzelj magad elé egy 155 cm,vézna mindenféle szempontból 10 éves szintjén állót.
2010. márc. 24. 12:58
 24/26 anonim válasza:
Nálunk is ilyenek a fiúk.De ha egyszer elmész előtte,úgy hogy egy kicsit meghimbálod a csípőd akkor hidd el abba fogják hagyni és titeket fognak nézni.Ez velem tesi órán történt meg pont mögöttem állt egy fiú bagázs és hajolgatni kellett...Azóta meg csak arról beszélnek,hogy ennek meg annak milyen jó segge meg melle van,szóval nem tudom melyik a jobb...
2011. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Igazad van,én azon is nevetni szoktam még hogy előadják magukat mekkora nagyfiúk,aztán anyuci megcsinál mindent,meg cipeli még orvoshoz őket,akár középiskolásként,marha nagygyerek akit úgy kell vinni mindehova,meg elkészítgetni és sok még 13-14 évesen is tök alacsony és nem a borotválástól csupasz ha érted,mahra nagy fiú aki még csupasz,meg akkora mint egy ötödikes.Meg ez a sok kamu hogy mekkora van olyan méreteket kitalálnak,aztán mindenki tudja főleg az igazat kb-ra,főleg a fejlettleneknél.
2011. nov. 10. 08:58
 26/26 A kérdező kommentje:

Most már középsulis vagyok és azért itt már érettebben viselkednek a fiúk,nem a saját neműkkel vannak elfoglalva,nem a mérettükkel,meg nem kamuznak,úgyis tudják hogy a lányok biológiailag is,nemileg is gyorsabban érnek.

Azért vanegy pár igen fejlettlen gyerek,akiket ha általános 7. osztályba tennél nem tűnnének ki.Nekik meg felesleges lenne a kamu.


Az érdekes hogy igen sokan dedosak még,de most másképp,amit már előző kommentemben írtam,cipelik őket orvoshoz,mindent megcsinálnak otthon helyettük.Elkényesztettek nagyon ez jobb szó rá,de nagyon,de sok lány is,van itt 18 éves barátnőm,bár a haver szó jobb rá,és tiszta dedos,a szendvicseit is,a ruháit is anyja csinálja,vasalja,semmit nem segít otthon.Szerintem ez nagyon gáz,hogy ennyire lusták,ez már szánalmas,mert csomó pénzt elvisz otthonról,mindent kikövelet,neki jár,és természetesnek veszi és semmit nem ad,semmit nem viszonoz vissza a szüleinek.


Állandóan nyomja ő már felnőtt,nagykorú,de ez nevetséges!Egy felnőtt eltudja látni magát,kitud vasalni magára,reggelit készíteni,számlát befizetni,orvoshoz menni stb..Rosszabb mint egy kisgyerek és egyre több ilyen típusú középiskolás van.

2011. nov. 10. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!