Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagy probléma az, ha kicsit...

Nagy probléma az, ha kicsit fel van dagadva a végbelem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy munkába biciklivel szoktam járni. És szerintem emiatt kicsit feldagadt a végbelem. Kb borsó méretűre. Reparon kenőccsel szoktam kenni, de nem igazán akar gyógyulni. Lehet ebből komolyabb bajom is?

2015. aug. 28. 02:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesen fogalmazol... Ha külső aranyered van, semmiképp se járj biciklivel, amíg teljesen helyre nem jön. Széken is igyekezz minél kevesebbet ülni, nemhogy biciklin, és kerüld a komolyabb fizikai erőfeszítéseket a vécén is és a vécén kívül is.


Ha nem kíméled magad, nem fog elmúlni, csak egyre nagyobbra nő, amíg a végén már csak orvos tud segíteni rajta.


Egyébként kétlem, hogy pusztán a biciklizéstől aranyered keletkezett volna, inkább étkezési, székelési szokások (szorulás vagy hasmenés), ülő életmód, túlsúly, magas vérnyomás meg ezek kombinációi szokták ezt kiváltani.

2015. aug. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Végbélsipoly is lehet, vagy csak sima tályog. Mindenképp menj el vele dokihoz.
2015. aug. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!