Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kopaszodok. :De mit tegyek?...

Kopaszodok. :De mit tegyek? 20. éves leszek. Nem akarom, hogy elrohadjon a hajam.

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 22:19
 1/9 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy depressziós is vagyok/ voltam, és csukjában a fejemmel vagy sapkában közlekedtem sokáig (évekig) de az h kopaszodok, csak tavaly kezdődött, ritkul a hajam és mintha mindig zsíros lenne, pedig nem az.. lehetséges h a csukja miatt volt ez? Mert valaki aki a rokonom és az eü-ben dolgozik, azt mondja, hogy nem mert szellőzik.


Tudnátok valamit ajánlani ?

alpecin c sampont kezdtem el használni újabban.

2015. aug. 31. 22:23
 2/9 anonim válasza:
90%

Nekem 18 évesen rohadt ki a hajam. És akkor mi van? Lenyírtam magam tarkopaszra, növesztettem körszakállat és azóta olyan fizimiskám van 5 éve.


Viszont ne felejts el sportolni vagy kigyúrni magad, mert vékony testalkathoz nem áll jól a kopaszság. Amúgy meg inkább elfogadni, majd lenyírni a legjobb.

2015. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Akkor használd az Alpecint addig, ameddig ajánlatos. Ha van hatása, akkor úgyis meglátod, ha nincs, akkor meg vagy elfogadod, vagy elmész szakemberhez (nem tudom, kik foglalkoznak ezzel). Vagy esetleg kipróbálod még a Bánfi hajszeszt (nekem nem vált be).

Én is évekig hordtam sapkát (még manapság is szoktam) és valószínű, hogy attól ment el. Régen nagyon dús hajam volt...most meg próbálom úgy fésülni a hajam, hogy ne látsszon(egyenlőre csak felülnézetből feltűnő).

2015. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
58%

Moss hajat sörrel,hagymalével.A nőknél dusító hatást eredményez gondolom akkor a férfiakra is így hat,bár lehet hogy ez az én vad logikám.

De szerintem sincs semmi rossz aban ha valaki kopasz.Attól még lehetsz jóképű és álompasi is...:)

Fogadd el,más kiút ugysincs.

18L

2015. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

kopaszsággal van egykis baj nálam: vörös vagyok.

Sajnos nagyon fehér ezért a bőröm, szal én kopaszként nem az a tipikus kopasz lennék, hanem valami vámpír xdd sajnos duplán megáldott a sors, hogy b** meg :/

2015. aug. 31. 22:51
 6/9 anonim válasza:
2015. szept. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ételintolerancia is okozhatja, pl tej, tejtermékek. Nekem ez volt a bajom.
2015. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zora242 ***** válasza:
Menj el egy hajklinikára, a meglévő hajszálakat meg lehet erősíteni, de próbálkozások helyett kérd a szakértő orvosok segítségét! Örökölt kopaszodás esetén pedig megoldás a hajbeültetés. Küldj priv.üzenetet ha kell segítség
2015. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Szia,

Azt kell mondanom, hogy sajnos ezzel a problémával nem vagy egyedül. Kimondottan a fiatal srácok (átl. 16-25 év közöttiek) hajvesztését tanulmányozom, és eléggé ijesztőek az eddigiek.

El kell keserítselek, az Alpecin sampon és a Bánfi hajszesz nem fog segíteni ezen a problémán. A hajbeültetést személy szerint nem ajánlom. Nagyon kevés olyan készítmény van, aminél egyáltalán eredmény várható (értsd klinikailag igazolt). Tudom, egyébként ebben a korban még túl sok pénzt nehéz a problémára dedikálni.

Szívesen adnék tanácsot, de a leírtakból sajnos nehéz bármit is mondani.

2015. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!