Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok/F. Valószinüleg...

14 éves vagyok/F. Valószinüleg fitymaszükületem van. Merev állapotban nem tudom lehúzni semennyire a fitymát. Még nem voltam orvosnál de hamarosan menni fogok. Az ilyen problémát meg lehet oldani részleges vagy teljes körülmetélkedés nélkül?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 23:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Ne félj a körülmetéléstől! Nem olyan szörnyű, mint ahogy egyesek beállítják. Én is körül vagyok metélve, szintén szűkület miatt. Nagyon sokan átesnek ezen, sajnos. Elég gyakori betegség ez.
2015. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Lankadt állapotban le tudom húzni teljesen.
2015. szept. 2. 11:59
 13/19 anonim ***** válasza:
73%

Az ilyenre mondják a dokik,ami lankadtan hátra megy,annak mereven is menni kell .Ritka esetben nyúlna egyből a szikéhez,sztereoidos kenőcsöt irnak fel,ezzel kell bekenni ,majd tágitgatni a bőrt.Lágyitó,és bőrelvékonyitó hatású.

A teljes metélés már a legvégső fokozat.Van akinek már az is elég ,ha 1-2 mm vágnak le a bőr elejéből,vagy éppen bemetszik kissé .Ezt helyi érzéstelenités mellett végzik,ennél nagyobb beavatkozást 14 éveseknél is altatásban csinálják .Minden műtétet ki lehet birni,meg a következő napokat is ,de arrl még senki sem írt,hány millió érző idegvégződést veszít el,ami a szexnél nagyon fontos lenne .Ez által a metéltek sosem élnek át akkora testi gyönyört,mint akik fitymával rendelkeznek .

2015. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Figyeld meg, mi változik pontosan a hátrahúzhatóságban ahogy merevebb leszel. Óvatosan próbáld meg félmereven (de ne húzd a makk mögé!!!), merevebben, stb. Figyeld meg mi az ami gátolja a fitymát a mozgásban.


Aztán meséld el, mit tapasztaltál.

2015. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%

Szia!


Mivel lankadtan teljesen hátra tudod húzni a fitymád így nem feltétlenül kell azt metélni.Elmész urológushoz (beutaló nem kell hozzá,csak tb kártyát,személyit kell vinni és 14 éves kortól egyedül is el lehet már menni)megvizsgál és elmondja mit javasol,te szépen megmondhatod hogy szeretnéd hogy a fitymád megmaradjon és akkor más eljárást váladztottok.(tény sok orvos metélés párti,de erre senki sem kényszeríthet,tehát ha ezt javasolná megmondod szépen neki,hogy csak a legvêgső esetben engeded a metélést,nem szeretnél metélést\de anyukáddal is beszéld meg ezt\.


Aki elkísér orvoshoz az jobb ha megvár kint a váróba és csak vizsgálat után megy be hogy az orvossal beszéljen,mert nem minden esetben esetben van elkülönített vizsgálórész és akkor vizsgálat alatt ha csak fére nem fordul a téged elísérő személy mindent látna(többnyire azért van egy elkülönített,elfüggönyzött vizsgáló,ahova csak te meg az orvos mentek be,tehát más nem lát oda)



Meleg vízben probáltad már a fitymád tornáztatni?

Minden nap kell csinálni,hátra húzkodod óvatosan fitymád.

Ha merev lesz a péniszed akkor is tovább folytatod.

Tehát nêzd meg hogy meleg vízben ha hátrahúzkodod a fitymád és merev lesz a péniszed sikerül e picit a fitymát akár pár mm-re hátrahúzni.Akik napi szinten tornáztatták azoknak sokszor segített ez a módszer.



Az is lehet az orvos a fitymádra kenőcsöt írna fel és később visszarendelne kontrollra!

Lényeg mond meg hogy ha azt mondja műteni kell te nem akarsz metélést és akkor más műtéti eljárásokról is tájékoztat,gondolkodási időt is kérhetsz hogy mit választasz.


Ha műtétre lenne szükséged akkor gyógyszertárból gézt a seb kötözésére,kamillát hogy a sebet be tud áztatni,mert néha a seb a gézhez is odatapadhat ezzel le tudod áztatni majd,és betafin oldatot ez fertőtlenít és sebet szárít vegyél.



Mikor mész orvoshoz és kivel?

Mesélj majd mi volt!

A meleg vízes tornát megprobálod?

2015. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
13\15-nek igaza van!
2015. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
38%
Mivel lankadtan hátra tudod húzni,így tudsz rendesen tisztálkodni nem lesznek fertőzéseid.De ez így nem maradhat.Metélést kerüld el ha tudod,de urológust látogasd meg,ha kell többet is fel lehet keresni.Erőszakkal senki nem műthet meg,metélhet körül.Ha te nem akarsz metélést megmondod neki és kiokoskodjátok mi legyen vagy másik orvoshoz ellátogatsz ésmő lehet kezel vagdosás nélkül akár.
2015. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
És ha lankadtan hátrahúzod és feláll? Akkor nem marad úgy?
2020. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ja hülye vagyok mert ez kb. 5 éve volt...
2020. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!