Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kézi (Nem villany) borotvát,...

Kézi (Nem villany) borotvát, hányszor lehet felhasználni borotvalkozásra?

Figyelt kérdés
Vetem egy párezer forintos kèzi borotvát. Olyan hogy csak a fejèt azaz a pengèket lehet lepattintani róla egy gomb segítsègèvel. Ezt hányszor tudom felhasználni? Hogyan tarthatom tisztán?
2015. okt. 31. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Évekig.

Persze, függ attól, hogy milyen gyakran használod, mennyire erős az arcszőröd, milyen borotvahabot használsz...

De csak a fejet kell cserélni ha elkopik a penge.

Tisztán pedig egyszerűen tarthatod: használat után normálisan elöblíted langyos vízben.

2015. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Ès a pengèk kózè beragadt apró szőrszálakat hogyan távolítsam el? Öblítèssel nem jön ki.:(
2015. okt. 31. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy a pengét a csap aljára teszem, és a csapnyílását félig elzárom az ujjammal. Így sokkal nagyobb nyomással jön a kisebb résen a víz, és az simán kiviszi a szőrszálakat a pengék közül.
2015. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amig élesnek találod ,könnyedén viszi le a szőrt .

Tisztitása az előbb leirtak szerint .

2015. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!