Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csak akkor nem vagyok impotens...

Csak akkor nem vagyok impotens, ha az alábbi képen a "teljes erekció" nevű fázisban van?

Figyelt kérdés

[link]


mert nekem a részleges és a teljes között van, ameddig feláll

14/F


2010. márc. 20. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nincs semmi bajod. A képeken a grafikus sem tudja mindenkinek megfelelően ábrázolni az egyes helyzeteket :=). Ha neked a részlegesnél magasabbra mutat és ezt a helyzetet tartósan (min.5-10 percig) meg tudod tartani, akkor garantáltan nem vagy impotens.
2010. márc. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért sem kell még aggódnod, mert még nagyon fiatal vagy, a tested még fejlődésben van, még csak most "tanulja" ezeket a funkciókat...

A hormonrendszered sem alakult ki véglegessé...


Majd kb. 10 év múlva éred el a maximumot.


Addig meg felesleges méregetned magad, inkább sportolj, kirándulj, menj friss levegőre, élj egészségesen (NO cigi, NO alkohol)...

Táplálkozz egészségesen, hogy a tested és a hormonrendszered megfelelően fejlődhessenek.

2010. márc. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. márc. 20. 03:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Csak akkor le7sz impotens, ha...

1.) Abszolút nem áll fel, ill. nincs tartós erekciód, esetleg a cerkád keménységével gondok vannak. Itt a hangsúly azon van, hogy VAN-E OLYAN KEMÉNY A FÜTYKÖSÖD, HOGY KÉPES VAGY AZZAL A KÖZÖSÜLÉSRE, A PUNCIBA TÖRTÉNŐ BEHATOLÁSRA? Ha igen, akkor nincs gond! :-)

(Ha nem, azt hívják merevedési zavarnak = Impotencia coeundi)

2.) Mégha fel is áll a bré, de a heréidben nem termelődik annyi életképes hímivarsejt (spermium), vagy azok száma 40% alá csökkent ... (tehát pl. aktív/passzív dohányzás, alkohol és koffeinfogyasztás ill. az őket termelő herék vérellátása csökkent/megszűnt, ill. hőmérséklete 34°C-ról TARTÓSAN felemelkedett 36°C fölé) ...hogy így képesek legyenek a közösülés után a nő méhében/petevezetékében petesejtet megtermékenyíteni.

Ebben az esetben TERMÉKETLENSÉGRŐL beszélünk = Impotencia generandi)

De ezektől még -- a te esetedben nem félnék, csak ne szokj rá a cigire, ill. egyetemista korban, (18+) főleg előtte (18-) csak MÉRTÉKKEL fogyassz alkoholt ill. egyéb koffeintartalmú italokat,(kávét, energiaitalokat... stb.) és akkor nem lesz baj! Ok? :-)


Üdv: EE

2010. márc. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság ez a kép... nem mindenkinek "ágaskodik" de attól még lehet tök kemény.
2010. márc. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

oks köszönöm:)

megnyugodtam:D

2010. márc. 20. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!