Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Okozhat e problémákat sex...

Okozhat e problémákat sex során a fitymaszűkület a fájdalmon kívül?

Figyelt kérdés
relatív fitymaszűkületem van,de a gumit igazából fel tudom úgy is venni kis odafigyeléssel h ez ne okozzon fájdalmat.Viszont sokszor előfordul h sex közben nem sikerül fennt tartani az erekciós állapotot sokáig. Nem megyek el csak simán puhává válik,amúgy nincs merevedési problémám bármikor kő kemény tud lenni és nagyon sokáig úgy is marad ha nincs aktus.Ez lehet fitymaszűkület miatt ? Érdemes lenne elmennem orvoshoz?
2010. márc. 20. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
A fájdalom már is elég nagy probléma, ami a jelenben de a jövőben is hátráltatni fog a szexben, nem fogod élvezni a fájdalom miatt. Ezzel a partnereddel sem lesz az ágyban felhőtlen a kapcsolatod. Urológust keress fel!
2010. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem urológus a megoldás, hanem sebész. De, végülis egy ilyen egynapos sebészi beavatkozást bármikor az urológus is el tud végezni. Minden esetre, valóban, az urológus lesz a megoldás, hisz még az is kiderülhet, a panasz mögött nem is fitymaszűkület áll.
2010. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hali!


Igen, okozhat, pl. merevedési zavart, vagy ha rövid a féked, akár el is szakadhat egy erőteljesebb aktus következtében, amely a fitymádra is kihat, ugyanis ha feldagad ebben az esetben a fék és környéke, MÉG JOBBAN fájna, sőt, elszoríthatja a makkodat, ha netán vmi csoda folytán akkor sikerülne is hátrahúzni, jó kis parafimózisod lehet...


Ha úgy ítéled meg, hogy ez a veszély fennáll, menj el a dokihoz. Ha nem tudod eldönteni, akkor szólj és felteszem neked is az ilyenkor szokásos kérdéseimet, amivel talán könnyebben dűlőre jut6sz magaddal!


A relatív fitymaszűkület alatt am. mit értesz?

Mond'sz egy kort?


Üdv: EE

2010. márc. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
relatív. őő úgy hvják azt amikor csak erekciós állapotban nem húzható hátra a fityma de lankadt állapotban viszont megy,nem? 19 éves vagyok
2010. márc. 21. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:

De igen... Azonban azt csak te tudod megállapítani, hogy mennyire vészes, ill. urológus szakorvos. Itt csak látatlanban nyilvánított véleményt, ill. ha vmennyire beavatsz, iránypontokat tudunk (magam nevében: tudok) adni, de ehhez több kérdésre is válaszolnod kell.


A másik, hogy ugye az alapkérdésben a fájdalomról is szót ejteszt, tehát abból indulok ki, hogy nem megy hátra teljesen a fitymád, esetleg sehogyse, úgy közösülsz a csajjal, ill. ha mégis, akkor elszorítja a makkodat, valószínű azért petyhűdik el. Kérdezés nélkül is az a véleményem, hogy abszolút a fitymaszűkület a hibás a lankadásért, kiváltképp akkor, ha a fitymával és/vagy a fékkel gond van, és ha tartasz a parafimózistól, akkor menj el!


Egyébként eddig mi mindent próbáltál ki a helyzet javítása érdekében? Hogy érzed? Tartasz az urológustól vmennyire, esetleg a rajtad elvégzendő vizsgálatoktól ill. beavatkozástól? Vagy inkább hajlasz rá, hogy elmenj?


Ha még vacillálsz, mert nem érzed szükségesnek, felteszek kérdéseket a brédről meg hogy hogyan tudsz vele akciózni, azt' utána is eldöntheted, mit akarsz!?


Üdv: EE

2010. márc. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 dolog fontos: ha nem akarsz póruljárni, mint pl én, akkor ne engedd magad körülmetélni, viszont ajánlom figyelmedbe az olyan hasznos dolgokat, mint pl a fürdés utáni tágítás esetleg egy orvos által fölírt krémmel, ha nem megy, akkor esetleg egy bemetszés, makacsabb esetekben talán a plasztika vagy a részleges metélés.... de a dokiknak sokszor nagyon egyszerű teljes körülmetélést ajánlani, ezzel vigyázz, mert ha már lecsonkolták, akkor utána bármilyen gondjaid vannak, már nincs visszatánc :(
2010. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hali!


Látom, kiemelted a kérdésedet... ezek szerint a problémád még mindig változatlanul fennáll... igaz?


Én kérdeztem a [03-22 02:58]-as hszsom végén, de nem tiszteltél meg azóta válasszal... így szted hogyan le7ne segíteni rajtad? :-)

Mert én így nem tudom... pedig le7ne... S azt sem mond6od, hogy mindent megtettél a segítség érdekében... o.O

Sztem döntsd el, hogy mit akarsz... aztán válaszolj... (feltéve, ha akarsz valamit a hozzászólóktól vagy bárkitől... mert így... ö.Ő )

Nemcsak hívni kell az embereket, hanem tenni is azért, hogy melletted maradjanak... O.o


EE

2010. szept. 6. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fitymaszükületem volt. 10 éves sem lehettem apám elvitt dokihoz és ott ráspréztek valamit, huztak rajta párat, és azóta minden ok. Nem mondom fájt egy kicsit. Mikor hátratépte a bőrt ilyen túrórengeteg jött ki belőle.
2010. szept. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!