Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzéstervet + étrendet tudna...

Edzéstervet + étrendet tudna összeállítani nekem valaki?

Figyelt kérdés

Igyekszem elérni azt az alakot ami nekem tetszik, annyira nem is vagyok távol ettől, de nem tudom teljesen hogy mit csináljak. Az utóbbi 2 hónapban szinte mindegyik hétköznap eljárok kondiba és 3 kilót tudtam fogyni. Általában 1,5 órát szoktam szobabiciklizni, ez az amit mindig megcsinálok, aztán néha szoktam sétálni emelkedőn a futógépen (futni utálok), azt a lábcsukogatós meg nyitogatós gépet szoktam sokat használni még, azt kb mindig fél órára meg szoktam karra erősíteni egy kicsit meg hasra is és hát nyújtani is igyekszem mert szánalmasan merev vagyok (a térdemig tudok előrenyúlni szóval inkább hasizomból tartom magam) :'D

Enni megpróbálok sokszor keveset és számolni a kalóriákat és napi 1200-at nem nagyon szoktam túllépni, sőt, sokszor kevesebbet is viszek be.

Most mondjuk gipszben van a lábam és még nem tudok ráállni és félek hogy visszahízom azt ami eddig lement.

Örülnék tippeknek hogy hogyan tudnám hatékonyabbá tenni majd a fogyást és most meg nem visszahízni.


2015. okt. 18. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ hát persze hogy összeállít neked valaki valamilyen edzéstervet + étrendet, főleg hogy zéró adatot adtál meg. Nekem még nem megy a telepatikus gondolatolvasás. Elolvasod ezt a könyvet és összeállítasz magadnak amit akarsz.
2015. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok, 168cm, 61 kg
2015. okt. 18. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Törölte a gyakorikérdések a linkemet XD szép egy oldal, már segíteni sem lehet.

Nah mindegy ha gondolod erre keress rá

sárga kapszula letöltés pdf

2015. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!