Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meddig tarthat el a mellékhere...

Meddig tarthat el a mellékhere gyulladás telyes felépülése?

Figyelt kérdés
három honapja mellékhere gyulladásom volt, voltam dokinál beszedtem a felírt gyógyszereket, aztán vissza mentem és még kaptam gyógyszereket, mert még mindig nem múlt el. Jelenleg is érzékeny és bele bele szúr és alhasamba is érzek szúrást, pedig minden vizsgálatom jól kijött, nincs már gyulladás... Olyan emberek válaszát várom, akik voltak ilyen helyzetben! Köszönöm!

2015. dec. 7. 15:01
1 2 3
 21/26 László1212 válasza:
Sziasztok én is ezzel küzdök 16 hónapja!!! Valaki ki gyógyult ebből mi lett a vége ? Ha tud kérem segítsen nekem.
2017. nov. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 László1212 válasza:
Sziasztok nekem is hasonló a problémám! Mi történt meg gyógyultál hogyan sikerült ????
2018. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Kovács Bélu válasza:

Sziasztok,

érdekelne, hogy sikerült-e felépülni ebből a rémálomból. Én még csak 2 hónapja szívok ezzel, valószínűleg gócos mandulám okozta véráramon keresztül. Az első antibiotikum kúrák után (ciprofloxacin és levofloxacin) kissé javult a helyzet, a hasam aljában az ondózsinórok körül lévő szúró fájdalom elmúlt. Majd pár hét múlva újra előjött. Most letoltam még egy kúrát, semmi változás.

Szóval kíváncsi vagyok, hogy kinek mennyi ideig kellett gyógyszert szedni, és sikerült-e végül kigyógyulni.

2018. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Pongrácz Gergely válasza:

Hát ez nem igaz... én csak 3 hete vagyok ebben de úgy érzem hogy ez nem egy hiphop megoldódik dolog.


Jártam két orvosnál tapintani egyik se tudta.. nem érezték.


Főleg esténként durran be, jegelni szoktam.


Nincs olyan nap hogy ne éreznék valami szúró húzó fákdalmat. Hogy van az hogy egy ilyen modern világban senki nincs aki konkrét gyógymódot tudna adni...

Fizettem ezeknek a szerencsétlen orvosoknak és olyan mintha az utcán egy random embert kérdeztem volna róla, hihetetlen.........

2018. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Sziasztok. Én is ebben a helyzetben vagyok mint a kérdező, fél éve. Meggyógyultatok? Fáj még? Okoz még bármi féle kellemetlenséget?
2021. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
1 éve gyulladt be nekem is, szedtem antibiutikumot rendbe jött. Azt hittem, majd rá 8 hónapra vissza jött. Most kínlódok. Apranaxot szedtem. 10 napig. Semmi... Meg nem voltam semmi vizsgálaton majd most megyek. Egyik doki azt mondta prosztata gyulladás rá 4 napra az mentem másik dokihoz azt mondta nem. Én úgy gondolom. Mint kezdő, hogy a lelkiismeretes orvos a megoldás.
2022. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!