Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meddig tarthat el a mellékhere...

Meddig tarthat el a mellékhere gyulladás telyes felépülése?

Figyelt kérdés
három honapja mellékhere gyulladásom volt, voltam dokinál beszedtem a felírt gyógyszereket, aztán vissza mentem és még kaptam gyógyszereket, mert még mindig nem múlt el. Jelenleg is érzékeny és bele bele szúr és alhasamba is érzek szúrást, pedig minden vizsgálatom jól kijött, nincs már gyulladás... Olyan emberek válaszát várom, akik voltak ilyen helyzetben! Köszönöm!

2015. dec. 7. 15:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem. A hegesedés úgy marad.
2015. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
De ha hegesedés van azt az orvos látja, főleg UH-val. Kérdezz rá.
2015. dec. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma mejek egy más dokihoz, remélem megtudok többet...
2015. dec. 17. 00:53
 14/26 anonim ***** válasza:
Majd írd le, hogy mit mondott azért :)
2015. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Voltam és azt mondta a doki, hogy telyesen természetes, hogy még érzékenynek érzem, mert akár több honapig is eltarthat a telyes felépülés...Igazából a netten olvastam olyanokat, hogy ez soha nem gyógyul meg telyesen, de az orvos szerint ez hülyeség! Na de a lényeg, hogy kellemetlen dolog nagyon! Nekem az Ibuprofen gyógyszer segített és továbbra is azt kell szedjek.
2015. dec. 17. 21:30
 16/26 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom olyan emberek véleményét, akiknek volt mellékhere gyulladása! Lassan már 5 hónapja, hogy begyulladt és a mai napig van egy pont a mellékherémbe felűl, ami nagyon érzékeny és bele nyílal, sőt felfáj az ágyékomba és egésszen a vesémig érzem a nyílalast... Több antibiotikumos kezelés után sem jött helyre telyesen, szedtem minden féle gyulladás csökkentőt is, vitaminokat szedek, jegelem és kímélem! A héten mejek egy harmadik urológushoz is, de már kétségbe vagyok esve, mert igazából semmit nem tudnak felírni, ami véglegesen megszűntetné a fájdalmat! Nincsen elváltozás, tappíntásra sem érzek semmi rendellenességet, csak fáj és érzékeny! A vér, vizelet és sperma vizsgálatok sem mutattak ki semmi fertőzést, sem baktériumot és az ultrahang sem... Volt még valaki ilyen helyzetben?
2016. jan. 12. 15:59
 17/26 anonim válasza:
Sajnos ugyaniyen helyzetbe kerultem , mint a kerdezdezo, negy honapja van fajdalmam a jobb oldali heremben es ket honapja megallapitottak ,hogy elmult a gyulladas.EN jelentosebb valtozat nem erzek. Soha nem volt egy elviselhetetlen fajdalom , de amit erzek tompa nyomo, huzo fajdalom az szinte folyamatos. Azota tobb urologust is felkerestem , mert nagyon noymaszt a dolog. GYakorlatilag 4-3 azt mondta h a gyulladasnak nyomat sem erzik, a negyedik pedig azt mondta h be van gyulladva es ujabb antibiotikumos kezelest irt fel.Az utolso orvos doppler ultrahangos vizsgalatot vegzett , es mindent rendben talalt. Azota is erzem a fajdalmat , van hogy meg jobban. Tenyleg az egyetlen gyogymod a türelem es az idö???
2016. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Elég félelmetes! Es hogy lesz valakinek mellékhere gyulladása? Nektek mitől lett?
2016. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Igen tényleg az! Nekem fogalmam nincs, hogy mitől lett sajnos... Már 9. hónapja, igaz, hogy annyival jobban lettem, hogy mostmár nem az egész mellékherém fáj hanem a mellékhere feje, viszont az eléggé nagy fájdalom... Kiprobáltam mindent, 5 dokinál voltam, különböző gyógyszereket szedtem, nincs már rég gyulladás, ultrahang rendben, labor eredmények is jók. Szóval tényleg csak várni lehet! Esetleg valakinek még valami ötlete?
2016. máj. 12. 16:43
 20/26 anonim ***** válasza:

Bakteriális vizelettenyésztés, bakteriális ondótenyésztés. A kimutatott baktérium céltudatos kezelése antibiotikummal és gyulladás és fájdalomcsillapító végbélkúp használta! (Nem tabletta, mivel több hétig is kell szedni, ettől kilyukadhat a gyomrod).


Mellék-here gyulladásnál, prosztatagyulladás is felléphet amely herékbe sugárzó fájdalommal is járhat. Gyulladás akkor is látható ultrahanggal,ha 2 évvel ezelőtt volt mivel a mellék-here-gyulladása jó nagy pofont ad oda. Amelyik orvos UH-val azt mondta, hogy gyulladás volt annak higgy. Elnézni el lehet, de ha megtalált akkor azt nem mondhatja másnak.


Az is lehet, hogy már nem ott van a fájdalom oka, hanem mozgás szervi. Gerinc, Térd, Comb,

2016. máj. 14. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!