Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magas ösztrogén szintem lenne?

Magas ösztrogén szintem lenne?

Figyelt kérdés
Szóval régen, kisgyerekként masszív felépítésű, jó állóképességű kisgyerek voltam. Jól futottam, rengeteget fociztam, iskola körökben is 30 fiúból 4. vagy 5. voltam mindig. Utána 11 évesen elég rondán elhíztam, körülbelül 20 kiló zsír került rám. Lógtak a melleim meg hegyesek lettek, nagy hasam volt, nagy hátsóm, zsíros volt a derekam. 12 évesen lefogytam normál súlyra, kb. 50 kiló voltam akkor. A mellbimbóm azonban kissé hegyes maradt. Hideg víz utána vagy zuhanynál összehúzódik, nem hegyes, de alaphelyzetben puha, ha felemelem a karom, akkor oldalról hegyes. Ez gynecomastia lehet. Nem súlyos, nem hegyes, mint egy sziklaszirt, de puha és kissé megnyúlt. Testzsírszázalékom magas, ahhoz képest, hogy alig eszek. Reggelre 2-3 szendvics, ebédre menzás kaja (leves+második), vacsorára valami szendvics megint vagy tej müzlivel, esetleg tejberizs. Nem eszem sokat, csak éppen amennyi kell. Sportolok is. heti 1-2x futok, ezt folyamatosan növelem. Most 1700 méter megy. Konditerembe járok még, ott is edzek rendesen mindenre súlyokkal. Most 17 éves vagyok. Derekamon, hasamon van zsír. 17% a testzsírom, azért aggasztó, hogy majdnem 20%. Pedig heti3-4 alkalommal edzek, alkalmanként 1-1,5 óra. Ez ugye futás vagy erősítés. Nem vagyok hájas, mert van rajtam egy kis izom is, de a derekamon van zsír, főleg ha nadrágban vagyok, akkor látszik, mert ez kinyomja. Ruha nélkül nem látszik a "hájhullám". Például a mellkasom elég erős. 70 kiló vagyok 177 centi. 17 éves vagyok. Valami ötlet?

2015. dec. 25. 15:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Szőrös vagyok egyébként nem szervnél is, karomon is, lábamon is. Mellkasom, hasam annyira nem szőrös, hátamon meg nincs szőr. Szakállam nő rendesen.
2015. dec. 25. 15:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem is tudom mi a problémád .Olyan vagy mint egy átlag veled kórú.Ne akarjál már manöken lenni .
2015. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy sok a zsír. Legalább 2% mínusz kellene, bár nem tudom hogy érjem el, mert így is alig eszek.
2015. dec. 25. 19:02
 4/7 anonim válasza:

Azért nézd már meg mit eszel.

Szendvics? 90% szénhidrát, 10% fehérje jó esetben.

Müzli, tejberizs? = szénhidrát.

Csökkentsd a szénhidrátbeviteledet, és növeld a fehérjét.

Az hogy azt hiszed nem eszel sokat nem jelent semmit. Nem lehetsz zsíros a víztől meg a levegőtől. Több kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz, máshogy lehetetlenség.

2015. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem eszek sokat, mert nem is híztam. Hájas se vagyok annyira, tükörben látszana, ha dagadnék.

Igen, lehet, hogy a kaja összetétellel van gond.

2015. dec. 27. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyél több húst, túrót, zöldségeket.
2015. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne...:-)
2015. dec. 27. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!