Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy hormonális probléma?

Lehet hogy hormonális probléma?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nem vagyok megelégedve a méretemmel..nem írom le a korom mert félek hogy törlik a kérdést, de nem vagyok idős. Lehet hogy azért nem nő mert szimplán későn érő vagyok, vagy lehet valami hormonális dolog a háttérben és érdemes lenne azt megnézetni? Előre is köszi :D

2016. jan. 4. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem hormonális probléma,és az ilyet nem is lehet hormonálisan kezelni kezelni .
2016. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Okos lepontozó ,és hol a te válaszod ?

Amig itt már nincs addig az enyém a nyerő .

2016. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 GooseBumps válasza:
100%

A péniszméret természetesen összefüggésben van bizonyos hormonok (pl. tesztoszteron) mennyiségével, de a kisebb méret nem feltétlenül jelenti azt, hogy ez kóros volna, szóval "problémának" egyáltalán nem nevezném, és nem is fogsz hormonterápiát kapni azért, mert elégedetlen vagy a méreteddel...

Egyébként nem tudom hány éves vagy, de kamaszkorban úgy kb. 17 éves korodig még bőven nőhet.

2016. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Sejtem ki vagy a 15 éves srác akinek 6 mereven és 4 cm ernyedten a pénisze és 165 cm magas kb.,picit duci.


Ha még sem javíts ki!



Ha te vagy akkor még fejlődhet a péniszed és te magad is nőhetsz.Ha duci vagy próbálj meg fogyni.


Ha apukád magasabb mint te akkor magasságra is nőhetsz még.

De egy sima vérvételből a hormon szintet is látni lehet.



A zenész és színész világban is nagyon sok későnérő tini sztárt alkalmaztak akik 17-18 éves korukra szedték maguk össze(sokuk 17 évesen is fejlettlen 13 éves gyerek szerepet játszott.

1.Volt egy Malcolm sorozat a gyerek 15 éves és 10 évest játszik 140 cm ha van,vézna,csupaszka.Erre keress rá!


2.Fogtündérben (vígjáték)is 17 éves a srác aki 13 évest játszik annak is fejlettlen.

3.Justin Bieber is 162 cm volt 15 évesen és azt hittem valami kisgyerek.

4.Maculay Culcin és az összes tesója törpe volt 17 évesen még\Kieren Culcin\

Lil Bow Wow gyerek rapper,mára felnőtt 13-14 évesen kezdte a szakmát a riporternők melléig ért

5.Dylen and Cole Spourse(ikrek)nickelodeon gyerek műsor,amerikában ismertek 15 évesen 150 cm magasak kb16 szülinapjuk fent volt ott néznek ki 13 nak stb,stb


Keress rá ezekre a srácokra!



Lehet később indul be nálad is a férfiasodás!


Apukád milyen magas,magasabb mint te?

2016. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a 15eves srac vagyok..es sajna viszonyitani sem tudok se tesohoz se apahoz mert orokbe vagyok fogadva
2016. jan. 7. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor bocs a tévedésért de ő több kérdést is kiírt.



Hány éves vagy?

És mennyire kicsi az a méret ami miatt aggódsz?

Szőrzeted,spermád van?


Spermát legkésőbb 16 éves korra kell a szervezetnek termelni.


A magasság azért számít mert egy 160,170,180 cm magasságnál is másképp mutat arányaiban egy 12 cm méretű szerv is ha érted?Ami az egyiknél kicsinek tűnnik(utolsó),a másik kettőnél már nem.


Sajnálom hogy nem tudsz kihez viszonyítani,de bármi lehetsges de ehhez a korodat is tudnunk kellene és egyéb adatokat.

2016. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!