Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here baj? (kerdes rovid,...

Here baj? (kerdes rovid, magyarázat hosszu)

Figyelt kérdés

A jobb herén alján található egy puha csomo(lágy) szerűség , huzzo érzést erzek a lagyekomnal es a derekamnal, a here felso resze érzékeny egy kicsit , es ez a here egy kicsit kisebb, mint a masik?

Urologushoz van mar időpont, erdekel hogy mi lehet ?


2016. jan. 11. 10:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kosz a válaszokat , a viszer is járhat lagyek-derék huzzo érzésével?
2016. jan. 11. 12:25
 12/18 anonim ***** válasza:
Ott inkább húzó érzés a heréknél.
2016. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Remelem nem viszer lesz
2016. jan. 11. 12:50
 14/18 anonim ***** válasza:
Felesleges idegeskedned, kiderül minden, ha elmész. Annyi minden lehet, még az is benne van a pakliba, hogy semmi bajod nincs. :)
2016. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Majd irok , hogy mi lett az eredmény
2016. jan. 11. 13:04
 16/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm, ha leírod. Sokan nem szokták végül elmondani, hogy mi volt. Szerintem, ha valaki feltesz egy kérdést és utána elmegy ugyanúgy orvoshoz akkor szerintem jó dolog, ha elmondja. Legalább tudjuk, ha tévedtünk, vagy ha jót mondtunk, hogy segíteni tudtunk. Meg tanulunk is belőle.(Bár minden eset más úgy is.. Mert ahogyan mondtam, sok minden lehet. És neten keresztül nehéz szűkíteni a kört sajnos, Az ilyen Online OrvosVálaszol oldalakon se tudják meg mondani az orvosok a pontos dolgokat)
2016. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mellék here gyulladás
2016. jan. 11. 19:04
 18/18 anonim ***** válasza:
Nah akkor jól mondtam. Elsőre arra gondoltam. :) Most már akkor te is meg nyugodhatsz. Szedd az antibitikumot és a gyulladáscsökkentőt és rendbe jössz.
2016. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!