Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a véleményetek a "betegsége...

Mi a véleményetek a "betegségemről? "

Figyelt kérdés

kb. 10 napja állnak fenn a tünetek, voltam dokinál, a vizelet üledékes vizsgálatának eredményét várom épp. Szóval a tüneteim a következők:

Minimális, szinte észrevehetetlen folyás a péniszemből, reggelre kicsit több összegyűlik. Színe víztiszta, vagy fehér. Nem büdös, nem zöld stb...Nem fáj, nem csíp a "pisi"..kicsit viszket néha a húgycsövem bejárata és a zacsi mögötti rész belül... Voltak hasonló tüneteitek?


Neten böngésztem, Chlamydia, Gonorrhea/kankó, szifilisz stb..

A szifilisznél látható jele lenne, hegesedés a fertőzés helyén stb.. ez kilőve...a Kankó meg amennyire olvastam bőséges genny folyást feltételez ami általában zöldessárgás..a Chlamydiánál írja, hogy jelentkezhet hereduzzanat , ez sincs. Égő és fájó érzés..ez sincs..simán pisilek, fájdalom nélkül.



Mit gondoltok? :) Volt már valaki hasonló cipőben? Köszönöm válaszaitokat előre is.



2016. jan. 12. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Van egyáltalán esély nemi betegsége? mert azt nem írtad, hogy volt-e szexuális kapcsolatod..

egyébként meg tenyésztésre kéne küldeni a váladékot és abból egyből kiderülne mi okozza a panaszokat.

2016. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, egyértelmű. A háziorvosom azt mondta, először az üledékes vizsgálat és ha ebben gennyet mutatnak ki, akkor a tenyésztés. Mivel akár tünet mentesen is lappanghat bárkiben, így természetesen nincs kizárva az, hogy nemi betegség. Utoljára december elején éltem szexuális életet, kb. 20 nap eltelt a tünetek jelentkezéséig, de ki tudja. Természetesen kivizsgáltatom.
2016. jan. 12. 14:59
 3/7 A kérdező kommentje:
A vizeletvizsgálatom negatív, se genny, semmi..teljesen normális értékek. Szóval egy kicsit megnyugodtam én is. Ha nem múlik el 1-2 hét alatt, akkor vissza kell mennem háziorvoshoz egy beutalóért urulógiára. Hm...valami masszív felfázás lesz..:/
2016. jan. 13. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha fel is lennél fázva, akkor is lenne genny a vizeletben, de az szabad szemmel is látható(opálos lesz a vizelet).

Urológus talán többet tud majd mondani.

2016. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen! Bizony :) ! hm...annyira idegesítő, hogy egy ilyen " apróság" mennyi kellemetlenséget tud okozni..
2016. jan. 13. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is kankó betegségem van mert gumi nélkül szexeltem
2016. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem kankóm volt, hanem Ureaplasma..hasonló tüneteket produkál mint az összes többi, viszont ez sajnos nem csak nemi úton terjed...mivel a panaszok jelentkezése előtt 2 nappal voltam termálba, úgy néz ki ott sikerült összeszednem..:/ de hál' isten már a múlté!
2016. ápr. 4. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!