Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orvosi vizsgálat suliba eddig...

Orvosi vizsgálat suliba eddig csak alap volt, gatya mindig marad, most se számítsunk másra? Nem volt hír róla, remélem marad így.

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 20:19
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Elutasítanánk ha mégis hír érkezne.Én nem kellenek rosszindulatú célzások mért utasítjuk el.Nem és ennyi.Vitázni nem akarok,de nagyon tudok.:-).Saját akarat 8gy ne vitázunk ha lehet.
2016. márc. 1. 20:23
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem volt, ezután se lesz
2016. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Ami ingyen van,azt sosem szabad visszautasitani.Remélem te is így teszel .
2016. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,de ha eddig nem volt kicsi esély rá,hogy lenne.Nem kötelező a részvétel ha lenne,én se preferálom,csak szakorvos jöhet nálam szóba.
2016. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Alapot elvégeztettem természetesen,de gatya marad,az nem tartozik akárkire,majd akit én választok,hanyagoljuk a témát.De nem csak rólam van szó.
2016. márc. 1. 20:30
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Azt nem is kell,én is csak urológusnak mutatom meg,akit én választottam.Alap vizsgálat ha meg van már jó.

A nem csak te,osztályt jelent gondolom.

Szerintem nem lesz.

2016. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

Minden közösségben kötelezőek az orvosi vizsgáltok .

De tovább megyek,orvosi vizsgálat nélkül még munkát sem lehet vállalni .A baj az itt,hogy némelyek arra buzditanak bennetek ,hogy tagadjátok meg .Lehet hogy megtehetitek,mert a gatyát nem rángatja senki le rólatok,de az iskola orvos kiirja a házi orvosi vizsgálatot.Az aztán lehet ennél tüzetesebb is ,mert joga van szakorvoshoz küldeni, mert neki arról épen nincs szak vizsgája .Akkor vitatkozzál ha van kedved hozzá .

2016. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Oké az jó,alap meglesz.
2016. márc. 1. 20:36
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

Bocs még annyit,nehogy már a nyúl vigye a puskát !

Avagy a farka csóválja a kutyát .

2016. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Munkahelyen is alap orvosi van,nincs gatya turkálás,de apám nem is hallott eféléről,ott alap volt csak,ja és 2 gyereke van.Nyári munkán meg voltam már.És rosszul tudod csak a kartonra írják ha nem vettél részt.Mért bánt ez téged?Nem kell hipohondernek lenni,mint te,meghalsz,rákos leszel ha nem tolod le.Te told le nyugodtan,mi meg majd megválasszuk kinek és mikor.Más életébe ne szólj bele.Ne írj többet,ha lehet.
2016. márc. 1. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!