Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A főiskolások, egyetemisták...

Ko Janos kérdése:

A főiskolások, egyetemisták milyen arányban vannak körül metélve?

Figyelt kérdés
Idén fogok érettségizni, és gépészmérnöknek szeretnék tanulni. Valószínűleg kollégista leszek, de most metéltek (2 hete) körül súlyos fitymaszűkület miatt. Vajon nem fognak emiatt cikizni? A főiskolások, egyetemisták milyen arányban lehetnek körülmetélve? És úgy általában az országban? Milyen tapasztalatotok van a körülmetélésről, lányok mit szólnak hozzá?
2016. márc. 4. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem azt fogják nézni, hacsak nem búza az illető.
2016. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem gondolom hogy erről valami féle felmérést készitett volna valaki is .
2016. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Itthon kevés a metélt,arányt nem lehet mondani.Én ellenzem a metélést ha csak valóban nem súlyos fitymaszűkület miatt volt rá szükség,tehát ha indokolt volt,mint nálad.


De koleszokban is van válaszfal a zuhanyzóban.Nem hinném hogy veled lennének elfoglalva,téged nézegetnének.

2016. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Miért cikiznének? Nem fogják látni. Max a partnered. De őt sem fogja érdekelni, ha már szeretkeztek.
2016. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
1 125 889 : 1 (most már).
2016. márc. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
76%
Egy évig voltam kolis, nálunk viszonylag több metélt srác volt, de nem voltak többségben. A külföldi diákok többségében metéltek voltak, jó néhányat volt alkalmam látni. Én magam nem vagyok az, de a világon semmi hátrányod se lesz belőle, h te igen :)
2016. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1:7-ből.
2016. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!