Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után kb. mennyi...

Körülmetélés után kb. mennyi idő míg kiesnek a varratok?

Figyelt kérdés
Szerdán lettem megműtve, de még benn vannak a varratok...:( és máár nagyon irritál, mert akárhogy mozgok nagyon böknek... A doki azt mondta, hogy maguktól ki fognak potyogni
2010. ápr. 3. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
legalább egy hónap...
2010. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
...ha minden oké, akkor tényleg pár hét.... nekem volt két olyan varrat, ami csak 20 év után esett ki... szidtam is a dokit erősen, meg ezt az egész barbár eljárást...
2010. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a legtöbb a kamillás teában való áztatástól kihullt kb. 2 hét után. A kontrollon is megnézték.
2010. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Mi az hogy 20 év után esett ki a varrat? ne ijesztgesd már szegény srácot....1-2 hét kb amíg kiesik, nekem 10 ik nap után egy se volt bent:) jobbulást:)
2010. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%
Nem ijesztegetem, csak elmondtam, hogy NEKEM ennyi idő volt, mire kiesett... de egyébként ha időben esik ki, valszeg akkor is foltossá lesz később a makk, akkor is kiszárad, hogy aztán életem végéig kenegetni kelljen... a baj nem jár egyedül, úgy látszik :(
2010. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki tudja, kerulje ezt a dolgot, azt mondom :(
2010. máj. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!