Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kifordult a ánuszom, hova...

Kifordult a ánuszom, hova forduljak?

Figyelt kérdés

Az interneten bongeszgettem par hete, es egyszer csak egy szexoldalba botlotzam. Ott talaltam az azt analballont amit vegul hosszas vacilalas utan megrendeltem. Sokat fantazialgattam a dologrol, aztan mikor vegre megjott rogton be is vetettem. Korulbelul egy ora hasznalat utan kicsit tulpumpaltam magamban, nem figyeltem annyira atadtam magam a gyonyoroknek.. aztan szetdurrant. Eloszor azthittem csak tonkrement a kedvenc jatekszerem, maskor is tort mar belem uborka es vastag gyertya is, de aztan lattam hogy eleg rendesen verzek es abban a pillanatban rohadtul elkezdett fajni is.. nehezen kihuztam a bennem levo darabokat, aztan egy tukor fele

guggolva lattam hogy szetszakadt kicsit a vegbelem es ki is fordult.. azota eltelt ket nap, felek elmenni orvoshoz, mostmar kekes feketes a seb es meg mindig verzik, szerintetek mit tegyek? Van valami hatasos aranyer krem esetleg? Gondolom mar sokan jartatok hasonlo cipoben. Segitsetek pls, nagyon felek!! 24/F



2016. márc. 28. 00:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Ugye tudod, hogy elfertőződik ott minden, végbél eltávolítása is lehetséges? Akkor kakilni már nem fogsz, hanem szépen egy zacsiba lesz kivezetve, mint a katéter. Úristen, de komolyan, hogy lehetnek ilyen emberek akik ilyeneket csinálnak? Vagy mit gondolnak mi lesz?
2016. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Napi troll.
2016. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%

Ezek a cuccok nem tudnak "kipukkadni", pláne ha benn vannak a végbélben.

Úgyhogy kamu.

2016. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Most már csak az a kérdés, kinek áll fel ilyen kérdések kiirására
2016. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A panaszod első körben (baleseti) sebészet, de inkább proktológia.
2016. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Remélem,hogy csak trollkodsz. De ha nem akkor ez eléggé szar ügy.
2016. márc. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Nagy_Manitu válasza:
45%

Szal. Ezen bejáratott alsófartályi ki(s mosmár be-) járatnál remélük nem lesz nagy baj, s továbbra is bátran feltolhatsz majd mindent ami szíved szemed megkíván, de CSAK MIUTÁN egy orvos összefércelt, s kezelték a ferzözött sebedet, majd meggyógyultál.

Ha nem akarsz dokihoz menni, akkor csak simán menj eldokiho, szimulálj gicierös betegséget, köhögést, hasmenést, s láz, meg nem árt ha valamitöl jó piros lesz a torkod. Kapsz rá antibiotikumot, s az majd talán megment. Csak kérd hogy szélesspektrumú legyen, s nagyon nagyon s még annál is erösebb.

De jobb megoldás ha AZOONAL FOGOD MAGAD S NEM ENGEDED EL; S szembenézve az SBO-s orvossla s növérkékkel, elmondod a szitut, mondjuk kicsit korrigiálva. S letolod a gatyód. Légy férfi s viseld ha már butaságot müveltél.

Vagy ha nagyon cikinek tartod a dokihozmenést s nem akarsz meggy´sgyulni sem, akkor szépen megválod csöndben míg kínok közt kimulsz. Kb enyi:)

2016. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jah, aztán léguti betegségre kap antibiotikumot? Tudod hány féle antibiotikum létezik? Bár szerintem a kérdés kamu de akinek ilyen történik akkora fájdalom lehet, főleg, ha a végbél is kiszakad, hogy azzal azonnal sürgösségire kell menni és sebészi ellátás szükségeltetik.
2016. márc. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom mar sokan jartatok hasonlo cipoben."


nem hiszem,hogy sokunknak van elfertőződőtt seggsebe.


ezen a krém nem segít mivel,nem az a baj. ezen csak a doki seggit.

2016. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
41%

#4-es !

aki a seggét dugja az homoszexuális?

2016. máj. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!