Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom most ment 9. be és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányom most ment 9. be és teljesen kifordult magából mért lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabbak a jegyei nem tanul, vissza beszél, flegma, idáig nem sminkelte magát most már igen, csak márkás ruhák kellenek neki, vasalja a haját amit eddig nem igazán tett. Az utolsó három még nem is lenne gond de a többi igen!
2012. dec. 15. 12:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Volt hogy kimaradt otthonról nem jött haza időben, bulizni jár, kezelhetetlen.
2012. dec. 15. 12:55
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát szerinted mi lehet az oka?

Gondolom a jó kis Baráti-társaság....semmi más...

2012. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
megy a csorda után...sajnos
2012. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
gondolta h ideje elkezdeni bek.rvulni, mint a többi r.banc...
2012. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
ajjaj.testi vágyai vannak.(ezzel nem lehet mit kezdeni).fiúk érdeklik,a tanulás nem igazán.szerencse hogy nem megoldást szeretnél kérni mert azt nehéz lenne adni :)
2012. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja, hogy kinézzék és kiközösítsék, akkor neki is muszáj így viselkednie, és lehet hogy rájött, ez nem is áll annyira távol tőle... sajnos ez manapság annyira mindennapos, hogy teljesen elkeseredek, amikor arra gondolok, hogy mi lesz a fiamból, ha kamaszkorba lép... de legalább hálát adok az égnek, hogy nem lányom született, mert azokkal talán még nehezebb!
2012. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
visszaemlékezve én is akkor kezdtem el jobban mocorogni,élni,most fogjad őt meg amíg nem késő!! Szervezz vele inkább családi programokat stb ne hagyjad éjszaka mászkálni.Szerintem az se rossz taktika ha nem adsz neki egyszerre sok pénzt,hogy esetleg alkoholra vagy cigire költhesse:)!
2012. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jaja, új baráti társaság, pasik. A húgom ugyanebben az időszakban van.

Én annak idején megfelelő időben kaptam egy jó nagy pofont, és az helyretett. Onnantól ugyanazt csináltam mint addig, csak a szüleim felé nem mutattam semmit. Ha pasinál aludtam, azt mondtam, hogy a barátnőmhöz megyek, ha bulizni mentem, akkor csak lányok lesznek, a suliban sminkeltem ki magam reggel, ilyenek.

Szerintem próbálj beszélgetni vele, mutasd meg hol a határ. Pl tanítsd meg sminkelni, vegyetek együtt szolid sminkcuccokat, ami nem olyan feltűnő. Ha most tiltod, vagy fellépsz ellene, akkor bezárkózik, ahogy én tettem.

2012. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez természetes.

AZért remélem nem Alien bújt bele:)

2012. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pl. kimaradt? kapott érte valamit? Ha nincs a viselkedésének következménye az baj. Mi az hogy vasalja a haját, ha engeded nem mondod neki, tönkreteszi vele. Miért is kell festeni magát? Mikor beszéltél vele? Márkás ruha? Remek erre mondod nem gond? Te tudod. A jegyei rosszabbak? Ez függhet a rossz társaságtól, de ne felejtsük el, új tanárok, a követelmény is más. Ebből is adódhat. Akik írták a pofon néha el kell. Helyre kell rakni. Pontosan tudom miről beszélek van 3 gyerekem. A legkisebb eztán megy középiskolába. A két nagyobbik lány. Még a felsőfokú oktatásnál is kell rájuk figyelni. A kontroll elmarad, egy idő után megfoghatatlan és késő. Nem egyszerű. Sajnos a beszélgetés sem lesz egyszerű, Neked kell látni hogyan kezded, de ne ajtóstul. Kell idő mire megnyered a bizalmát.
2012. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!