Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elmegyek urologushoz...

Ha elmegyek urologushoz prosztata vizsgalatra. Hogyan vegzi a vizsgalatot a doki? Es az aszisztense is ott lessza vizsgalaton? 20 eves vagyok

Figyelt kérdés

Veres a vizeletem azert kell menjek.

Mit csinal ott velem a doki?



2016. ápr. 1. 11:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A kérdésre röviden válaszolva: igen, ott lesz az asszisztense, aki pedig 99,99% hogy nő lesz. Próbálj megbarátkozni ezzel a gondolattal.

Állami eü intézményben rendelője válogatja, hogy a vizsgálat az asszisztens előtt történik, vagy esetleg külön helyiségben/paraván mögött, de ezt csak azután fogod megtudni, hogy legalább 1 vizsgálaton már voltál az adott helyen..


Amúgy véres vizelet esetén a prosztata a legutolsó gyanús láncszem, én inkább vesekőre tippelnék, ami éppen kimozdult egy vesekehelyből, úgyhogy első körben inkább egy hasi UH-ra számítanék a helyedben. Mindenesetre ha tényleg vesekő, akkor annak nemsokára elég markáns tünetei lesznek..

2016. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi volt a vizsgálaton? Hogy zajlott?
2016. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
Én szks-ra mentem el és antibiotikum miatt gombásodás miatt és külön,elfüggönyzött helységben volt a vizsgálat,tehát asszisztens volt,de nem látott semmit és eleve az asztal sem arra fele nézett ahol a vizsgáló asztal lett volna ha éppen nem lett volna ott függöny. Ismerősőmnél szintén el volt különítve a vizsgáló.
2016. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%

Én gombával mentem el.Az aszisztens kijött neki adtam oda az irataim(egy kis tartóban van az összes iratom tb,személyi,lakcím,adó kártya),nem sokal utána kiszólt,bementem picit beszélgettem mi miatt jöttem az orvossal,mondtam hogy nem rég kaptam antibiotikumot mert vérvétel eredményen nem volt túl jó és utána piros pöttyök kép lett tele a makkom(vérvételem nem rég volt és volt egy nem túl jó eredmênye),az aszisztens addig írogatot.Az orvos engem kiküldött egy pohárral hogy vízeletet adjak a mozsdóban,aztán visszavitték a pohárkát gyorsan megnézte gyorrsan valami latin szavakat mondott az asszisztens írta majd szólt hogy menjek át a vizsgálóba ő is velem jött ott nadrágot bokáig,meg boxert le kellett húzni de ekkor csak álltam előtte és a makkot megnézte,mondta hogy gomba és ettől függetlenül kérte hogy az ágyra feküdjek fel a heréim is megnéztem és ennyi volt.Felírt krémet,elmondta hogyan használjam.


Ismerősőmnél mással volt nála,ott is beszélgetéssel indítottak,majd vizsgálóba átmentek,őt jobban megnézte az orvos,fitymát,herét ekkor az ágyon feküdt,majd szólt hogy az ágyhoz álljon oda,picit terpeszbe és megnézi a prosztatát is.Valami sikosítot ment az ujjára az orvos egy ujjal benyúlt és megforgatja az ujját,majd kihúzza.Azt mondta nem fáj,de kellemetlen érzés,mert ez a sikosító folyt a fenekéből picit és nem merte megtörölni vagy kérni valamit amivel letörölheti és a boxer is olyan lett,attól félt átüt a nadrágon,hogy meglátszódik.

Még azért rossz mert neki olyan érzete lett mintha kakilnia kellene.

2016. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Előrehajolsz és a doki elkezd turkálni a kezével a seggedben. Ha azonban mindkét keze a válladon van, akkor tuti nem a keze van a seggedben.
2016. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 szamo77db ***** válasza:
A közelmúltban voltam urológián. Benyúlás, tapogatás nem volt. Ultrahanggal nézték meg. A nadrágomat meg a gatyámat térdig le kellett tolni, a pulcsit a bordákig felhúzni. Az orvos és az asszisztense is nő volt. Mindegy, nem érdekelt. Láttak ők már olyat. Aztán pisilni is kellett. Másnap egy modernebb, jobb minőségű ultrahang géppel megnézték megint, de nem találtak semmit. Nagyon alaposak voltak, mert a jobb oldalon egyszer volt már vesekövem és az elvileg kiújulhat. És elkezdett fájni a jobb vesém. A háziorvos azonnal elküldött az urológiára. De ne idegeskedj, ha benyúlnak is, az sem ciki. Túl leszel rajta és megnyugszol.
2016. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!