Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Help a zacskom izzad és...

Help a zacskom izzad és vizelet szaga! Van és ilyen fehér pöttyök vannak rajta és a farkamon is iskolában is izzad ott lent és büdös minden nap fürdök a leg drágább tüsfördökkel mitől van? :S

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 00:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
de nem értem csak akkor van ez amúgy ha idegeskedem :S és minden nap rágódom valamin hülyeségeken pl az hogy most ha be megyek a suliba ki fogja azt hinni hogy be pisiltem ?! És mindenki a nadrágom nézi de én nem érzem hogy be hugyoztam volna
2016. ápr. 6. 22:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor a te esetedben nem csak a serdüléssel együtt járó erősebb izadásról van szó,hanem arról hogy sokat stresszel és ez a folytonos izgulás,félelem is izzadáshoz vezet.
2016. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen "nagyapáink korában minden tokeletes volt" szöveget. Kicsit korábban es könnyebben haltak, ritkábban tisztálkodtak, de életük a tökély volt, csoda, hogy vannak temetők.
2016. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!