Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan férfi aki...

Van itt olyan férfi aki fitymaszűkülettel tud szexelni, és nincs semmi problémája?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 18:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
én is ugy tudom h van akinek megy ugy is
2010. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
90%
Ezen fetrengtem, hogy azt hiszi a csaj, hogy zsidó vagy! És akkor mi van? És mi lenne, ha tényleg az lennél? Megölnéd magad? Végső soron van szád is, meg tudod mondani, hogy drága Mariskám én nem zsidó vagyok, hanem antiszemita! És nem a rabbi (gondolom ezt ő csinálja), hanem Kovács doktor az urológiáról metszett egy aprót. És persze nem körül akart metélni, hanem egy fitymaszűkületet akart elintézni. De valamelyik barom meglökte a könyökét.
2010. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Tutujka ***** válasza:
87%

Hidd el, az sem jobb, ha nagy fitymásan röhögnek ki.

Elég megalázó az is.

Inkább legyen kopasz és működjön, mint lenőtt fityma és szexmentes élet.

2010. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Van.:) Semmi gondom vele,minden megy.
2010. ápr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
menj el orvoshoz, a csajok ne mafitymád miatt hiszik majd hogy zsidó vagy, hanem a lenéző stílusod, a fésületlen hajad vagy az orbitális orrod, a lenőtt fülcimpáid és a fura szemöldököd alapján mondják meg neked hogy zsidó vagy... kurwára leszarja szerintem mindenki hogy milyen a fitymád
2010. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
53%
a teljes körülmetélést kerüld, ha jót akarsz, én csak annyit mondok
2010. máj. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ha "jól" is sikerül, sok kockázata van, meg hát egy alattomos barbár törzsi megjelölés a funkciója...
2010. jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Igy van. Ha nincs baj a maszturbálással, akkor a szexszel sem lehet. Lányok szemszögéből a kérdés; alkalmi, 18-as csajokról van szó vagy esetleg lassan kibontakozó hosszútávó kapcsolatról. Előbbinél sajnos valóban előfodulhat, hogy a kinevetnek/furcsán néznek (bár ez szerintem függ attól, milyen a fellépésed: határozott akinek ez "nem betegsége" vagy kissé félszeg, szerencsétlen, aki selejtnek érzi magát.. ha odakerültök, nem szabad félve elővenni a brét, mert ha látja rajtad a félelmet, egyből ő is úgy áll a látványhoz stb...) utóbbinál (komoly kapcs) pedig nem hiszem, hogy sorsdöntő lesz a fitymaszűkület, ha viselőjének úgy megfelelő (:
2014. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%
Sziasztok..Nekem még 1-2 éve csak a kupak feléig jött fel a fityma de már azóta rengeteget maszturbáltam és mostanság rendesen felmegy igaz enyhén fáj de nagyon enyhén ha teljesen felhúzom
2015. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
26 éve van fitymaszűkületem és sok barátnőm volt. Eleinte mindig kellemetlen volt elmagyarázni, hogy óvatosabban húzogassák rajta a bőrt, de sose nevettek ki és nem is zavart senkit. Viszont szerintem én a kivételt képzem, inkább azt mondom neked nézesd meg orvossal, mert ez nem egészséges dolog. Egyébként lehet vele szexelni simán, engem nem zavart közbe. Viszont gondolom alapjáraton jobb lenne, ha felhúzódna rajta a bőr. Ezt tudom tanácsolni!
2018. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!