Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan férfi aki...

Van itt olyan férfi aki fitymaszűkülettel tud szexelni, és nincs semmi problémája?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 18:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
54%
Tudod NEM CSAK TELEJS KÖRÜLMETÉLÉS VAN! HA MEG AKKOR H*LYE VAGY H INKÁBB NEM SEXLELSZ MINTHOGY LESZEDESD ONNAN AZ A DOLGOT AKKOR MARADJÁL A ÖNKIELÉGÍTÉSNÉL, LESHTSZ MAJD H NEM JÖN SEMMI MERT A FITYMA ÉS A MAKK KÖZÉ SZORULT.
2010. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Van.
2010. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
16/F
2010. ápr. 6. 23:13
 14/30 anonim válasza:
35%
rángasd gyakran ha kitágul nincsgond
2010. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Halisztok!


@ 18:24

A fimózis nem betegség, hanem 3 éves kortól számítva később, kialakuló rendellenesség, az előtt természetes állapot. Gyógyszeresen ált. nem kezelhető, kenőccsel max. csökkenthető a probléma.



@ 19:13 Xman

A papsajtfürdőt jó ötletnek tartom, már csak azért is mert természetgyógyászati körökben sok jót hallottam róla, azonban az, hogy magad vágtad át, az számomra kissé meredek.

Örülnék, ha részletesebben kifejtenéd, mit csináltál!? (Célzok itt a Kérdező kedvéért a papsajtfürdő felhasználására, ill. a kantár sajátkezű átvágásának körülményeire és módjára)



*** *** *** *** *** *** *** ** ** *

@ Kérdező


_ Mióta szenvedsz?

_ Végzel-e fitymatágító gyakorlatokat? Milyen gyakran és mikor, ha igen?

_ Milyen dokinál voltál-e már ezzel, ha voltál? (Háziorvos, sulidoki, urológus, andrológus)

_ Inkább fimózis (fitymaszűkület), vagy adhézió (letapadás)?

_ Fitymád milyen hosszú? Hosszabb/rövidebb a makkod végénél? Merev állapotban is rajta van? (Ha hosszabb, alapállapotban ill. mereven mennyivel (cm kb.) megy túl a fitymád a makkodon?

_ Fitymád vége milyen? Össze van rojtosodva, sima vagy vmelyik oldalán megvastagodott?

Mennyire megy hátra a fitymád? Mennyire tudod lehúzni?

_ A szűkület környékén nincs-e plakkosodás, szövettúltengés, elszíneződés a fityma külső esetenként belső lemezén?

_ Fékeddel mi a helyzet? Hogy ítéled meg? Nem rövid? Nincs beletapadva a makkba? Makkodat, ha a fitymádat hátrafeszíted, önmaga alá húzza-e vagy sem?

_ Miért glod, hogy zsidó leszel, ha neadjisten körülmetélésre kerül a sor? Miért rettegsz ettől ennyire?

_ Mi indíttatta a kérdésed feltevését? Barátnőd van, és/vagy gondot okoz inkább, esetleg kíváncsiság?



Kedves Kérdező!


Mindenekelőtt nyugi és ne aggódj! :-)

Próbálunk segíteni, te pedig ne mindjárt a legrosszabbra gondolj, hanem vázold fel a helyzetet, és segíts, hogy megértsük, milyen nagy a problémád, hogy mit le7 vele kezdeni! Oké? ;-)



Mz/Xman, Mz/Xman, te pedig jelentkezz...jelentkezz!



Üdv: EE

2010. ápr. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki ír ilyet, hogy körülnézett itt, én valóban körülnéztem és láttam több beírást is, ahol leírják többen, hogy szűk fitymával is szexelnek, sőt, egy lány leírása is sokat mond, aki leírja, hogy barátjáé ilyen és mivel nem tartják vészesnek, ezért úgy is marad, ennyi. Ha mosni tudja, akkor végül is nagy gond nem lehet, hadd döntse el a tulajdonos, hogy neki jó-e úgy, ahogy van.


Én nem dönthettem, engem körülmetéltek, amikor pici voltam, most meg undorítóan néz ki és sok gond van vele, ezért csak lebeszélni tudok mindenkit a teljes körülmetélésről.

2010. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Igen, általában pont azok osztják az észt, akiknek nincs ilyen gondja, tehát gőze sincs róla, hogy akkor most ez milyen is úgy élesben.
2010. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
56%

@EE: a fitymaszűkületemen már vagy 12 éve túl vagyok,úgy 19 éves korom óta.A kantár átvágása pedig egyáltalán nem volt meredek,a legkomolyabban mondom,egy csepp vérembe került (szó szerint 1 csepp),kb 5 percbe, de semmi fájdalomba...ezt viszont csak 2 éve h megcsináltam.Sokkal jobb azóta! Addig fennállt a tendencia,hogy újra beszűküljek... Utánanéztem anno a neten,itt a link:

[link]

Ja,angolul van...Xman.

2010. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...amennyiben bárki megcsinálja magának a dolgot,természetesen csak saját felelősségére teszi! :)) Xman.
2010. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

18:39


What the hell???

Te magadnak átvágtad a féket? Minek?

Azért ez meredek, te már nem lehetsz semmi :D Én nem biztos hogy meg merném magamnak csinálni, pedig nem tartom magam gyávának...

2010. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!