Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elég komoly problémám van de...

Elég komoly problémám van de félek lemenni az orvoshoz, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Elég kényes,ciki problémám van.Nem is nagyon tudom milyen orvoshoz kéne mennem.Röviden leírom.Kb két és fél éve járok edzeni,és télen az egyik ismerősöm a kondi terembe adott egy kis "pluszt" az edzéshez.Ugye szteroidokról van szó.Elég hülye voltam,csináltam egy kúrát,tavasz elején hagytam abba.És hát hogy is fogalmazzak...A kúra után kb semmi nemi vágyam sincs.Azt mondta az ember akitől vettem hogy ez normális utána,de azért én lemennék egy orvoshoz mert félek hogy ez így marad.A baj csak itt van.Nem tudom milyen orvoshoz menjek.Emellett félek hogy valami jogi következménye is lenne mivel ez ugye illegális.Ami még pluszban baj hogy nem vagyok még 18 éves sem.Ilyen esetbe ti lemennétek orvoshoz vagy inkább hagynátok az egészet?

2016. máj. 23. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ebben mi az "illegális", max hülyeség ilyesmit szedni, de ezt már leírták páran. Szerintem várnod kéne egy kicsit, amíg a szervezeted helyre billen, elvégre hónapokig szedted..
2016. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez, hogy illegális ezzel ne foglalkozz, mert nem terjesztetted hanem fogyasztottad. Ebből bajod nem lehet, mivel a háziorvos nem adhat ki információkat rólad.


Első körben háziorvossal kezdd, mindent mondj el neki, ő majd el fog küldeni a megfelelő helyekre. Jó nagy hülyeséget csináltál, de még ennyi idősen ez egy átlagos baromságnak számít manapság. A sok barmot kéne lecsukni 15 évekre, akik terjesztik ezeket a szereket, mert nem normális, hogy minden második 18-20 éves kokszol és hormonális problémáik lesznek.


Kényes probléma, de jobban jársz, ha kivizsgáltatod magad.

2016. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!