Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymámon a bőr nem megy le...

A fitymámon a bőr nem megy le csak kb. a feléig. Szerintetek ez fitymaszűkület? Ja és a bőr a makkomon rá van tapadva. Hova mennyek? Urológushoz? 14/F

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 19:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
Igen, sajnos ez az. Látogass el az urológuhoz de elötte közöld a szüleiddel mindenképp és minnél hamarabb.
2010. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Menny el a dokihoz!! De készülj fel, hogy utána 1,5 hétig nagyon fog fályni! Szinte hozzá sem bírsz majd nyúlni a fálydalom miatt. (ezt nem erretentésnek írtam. gondjai lehetnek belőle ha nem vágják körbe) Amúgy mét nem vágák körbe kiskorodban?
2010. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ez fitymaszűkület, nem kell parázni, rutin dolog az orvosnál. Bemész, elmondod, hogy mi a panasz. Szinte biztos, hogy kapásból műtétet fog mondani. Kell hozzá egy vérkép meg talán EKG. Utánna kiír műtétre. Nekem decemberben csinálták, altatás nélkül érzéstelenítéssel. Neked még valszeg altatással lesz (még 14 vagy csak). Utána kb. egy hétig kényelmetlen lesz, nehezen fogsz mozogni. De pár hétre rá jobb lesz, mint valaha volt.

Sok siker. :)

2010. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szia. Igen, ez egyértelműen, fitymaszükület, szólj a szüleidnek, és fordulj urologus szakorvoshoz.
2010. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de ugye a körbevágáson nem körülmetélést értettél mert én nem szeretném hogy levágják a fitymám. Már hallottam fityma tornáról meg ilyenekről...
2010. ápr. 16. 22:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Szeretnélek kijavítani. A fityma maga a bőr, ami a makkot fedi. Egyébként ez tényleg fitymaszűkület.
2010. ápr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Lehet hogy ez fitymaszűkölet. DE! Lehetséges(egyéntől függ), hogy ha minden nap,akár többször is a kádvan vagy a zuhany alatt hátrahúzod a bőrt, és egy idő után jó lesz. Kiskoromban nekem is ez volt,nem mentem dokihoz,csak azt csintam amit leírtam, és jó lett.
2010. ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A körbevágás alatt nem azt értettük, hogy levágják a fitymát hanem, hogy azt akis részt fölszakítják ami a makkra van ragadva. (a fityma sértetlen lessz) Saját véleményem szerint ne próbálkozz otthon. Nekem a körbevágás után egy kicsi visszatapadt és magamnak téptem le és nagyon nagyon fájt. DE A TE DÖNTÉSED MIT CSINÁLSZ.
2010. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Rengeteget segítettetek.
2010. ápr. 17. 10:35
 10/11 anonim válasza:

biztosan fitymaszükület!! tényleg szolj a szüleidnek és menj el orvoshoz! én ismerek olyat akinek volt több mint egy honapig rossz lesz meg nem tudom milyen alsogatyát hordasz de majd szerezz me passzosat h ne mozozgjon össze vissza mert a gatya is dörzsölheti!! majd kötözgetned kell de nem lesz vészes!!

és ne aggodj ebben még jo is lesz én 2 ilyen embert ismerek és mind a kettőnek nőt is meg vastagodott is a pénisze!! meg ha hanyagolod akkor később rossszabb lesz ha lesz barátnőd mert nem fogod élvezni a sexet mert fájni fog meg gátlásos leszel!! és az orvosnál kérheted h csak félig szedje le a bőrt ne egészem és akkor marad rajta bőr! menj el orvoshoz!!!

2010. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!