Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elégedetlen vagyok a testemmel...

Elégedetlen vagyok a testemmel, miért nem érek még?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, aki jövöre lesz 9. -es, de úgy néz ki mint egy 10 éves kis-p*cs. Alacsony vagyok, a hangom vékony, a péniszem, hát lehetne sokkal nagyobb (spermám már van 2hónapja de kevés, előtte olyan fél-évig csak előváladék) pár súlyfelesleg;160centi vagyok es 52kilo. Mikor kezdek el végre fejlődni?

2016. júl. 25. 16:27
 1/9 anonim válasza:
Most kéne kezdened fejlődni
2016. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még nem késtél le semmiről. A következő években majd bekövetkeznek ezek a változások nálad is! Nem is vagy olyan nagyon alacsony (és a leírásod alapján elhízott sem)!
2016. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én pont ebben a cipőben jártam anno :D

Mentem 9-be de még nagyon alacsony voltam, farkam is kicsi volt, hangom is gyerekes stb... Aztán bumm, rövid idő alatt rengeteget fejlődtem, végül 11-re már a tornasorban az elsők között álltam és más területeken is beértem az osztálytársakat :D

Szóval nyugi, későnérő vagy, de ami késik nem múlik;D

19F

2016. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem 52 hanem 62 kilo vagyok
2016. júl. 25. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell parázni. Majd fog minden fejlődni. Ne foglalkozz vele. Ha valaki meg kötözködik csak sz*rd le es kesz😉

15/f

2016. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Piszok mázlista, én 22 vagyok de ugyanúgy 160cm és régen 63 kg voltam, már felmentem 70re... xd


De nyugi, nálad most indulnak be a dolgok, változik a hangod is majd, meg nő odalent is, szóval no para bro :)

2016. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattak! Hallottam valami hormonkezelésről is, hogy azzal is beindítható a dolog, de így már làtom hogy, van időm. Köszönöm!!!
2016. júl. 25. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nem érsz mert későnérő vagy,de az jó jel hogy végre van spermád már,akkor már serdülés.Szőrzeted gondolom van már.


Lehet 1-2 éven belül fogsz hirtelen nőni,férfiasodni kicsit.


Apukád milyen magas?

-A fiúk olyan magasra megnőhetnek vagy magasabbra mint az apjuk.

-Kérdezd még apukd mikor kezdett el nőni,férfiasodni.


A túlsúlyora figyelj,ne hizz tovább,ha fogyni nem tudsz akkor probáld megtartani a jelenlegi súlyod, mert ha hirtelen megnyúlsz akkor ezzel a súllyal a tested egészen másképp fog kinézni.


Sok fiú 8. után,nyáron jó sokat nyúl.



Gyógyszere nincs szükséged,hisz már serdülsz csak kicsit lassabban mint az átlag.


Pár év de lehet csak pár hónap és utolérheted a többieket.

2016. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok szoros vagyis igen csak halvany szinu ezert olyan mintha alig lenne a peniszem korul viszont van tobb mint a labamon vagy a kezemen amin meglepodtem ugyanugy minthogy van spermam (kb 2honapja van ez)
2016. júl. 30. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!