Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után három...

Fitymafék műtét után három héttel felszakadt az egyik helyen. Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Három hete és két napja volt fitymafék műtétem. Nem lézeres, hanem szikés, utána összevarrás (nem a fék lett újra összevarrva, csak a bőr, hogy begyógyuljon a seb, tehát nem a fék szakadt el újra, csak a bőr). A sebész azt mondta, hogy három hét után finoman lehet újra szexelni. Hát köszönöm szépen! Nem lehet! Az egyik helyen szépen szétnyílt a bőr. Tettünk rá Betadinet egyből. De nem tudom, hogy be fog-e gyógyulni magátol, vagy megszívtam, és mehetk újra műtétre... Ha esetleg volt valakivel ilyen, leírná, mit tegyek? Vagy aki tud ez ügyben valamit, azt szívesen meghallgatom. Előre is köszönöm szépen a válaszokat.

2016. máj. 18. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Mit tegyél ? Várjál. Vannak emberek, akiknek lassan gyógyulnak a sebei.
2016. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza megmutatni.
2016. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj vissza!
2016. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A doki általánosan fogalmazta meg.Nem pedig azt mondta hogy te márpedig 3 hét múlva vigan b aszol.Betegenként eltérő a gyógyulási idő.Van akinek 2 hét,van akinek 2 hónap.Menj vissza a dokihoz.Mást nem tudsz.A varratok kiestek?Ha nem akkor minek dugsz.Majd akkor dugj ha már semmijen fájdalmat húzódást nem érzel.
2016. máj. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A varratok már kiestek egy hete.
2016. máj. 19. 09:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem anno pár hetet mondott, hát azért lett belőle vagy 6-8. Szerintem menj vissza a biztonság kedvéér mutasd meg, valszeg nem történt nagy baj csak még nem gyógyult be rendesen. Neogranormon kenőccsel jó ha bekened, de azért kérdezd meg az orvost is.
2016. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamo77db ***** válasza:
A biztonság kedvéért keresd fel az orvosodat, mutasd meg neki és kérj tanácsot, segítséget tőle.
2016. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem volt nagy probléma. Még jó, hogy nem mentem egyből orvoshoz. 3 napig békénhagytam, nem húztam hátra, meg bekentük előtte Betadine-nal, negyedik napra be is gyúgyult. Tehát úgy néz ki, hogy nem szakadt be olyan mélyen. De mostmár mindenképp megvárom inkább a második hónap végét, és csak utána folytatjuk a szexuális életünket... :)
2016. máj. 28. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!