Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jobb herefájdalom, mitől?

Jobb herefájdalom, mitől?

Figyelt kérdés
Pár napja arra lettem figyelmes,hogy zavaróan fájnak a heréim,mármint a jobb oldali. 2 hónapja volt vizeletemben homok,elvileg nem ittam elég folyadékot. Az helyrejött 1 nap alatt,és most pár napja a jobb oldali herém kezdett el fájni,nem mindig,inkább este. Ma voltam urológusnál elmondtam a panaszom,megtapogatta a golyóimat,aztmondta rendben van,épek. Felírt görcsoldót és holnap kell vinnem laborba vizeletet,majd ultrahangra hasi ultrahangra kell mennem. Papírra azt írta: Bő folyadék,görcsoldó. Na most jó,de a hasi ultrahangal kimutatják ha a herémmel van valami? Vagy a vizeletből? Viszont még annyi volt,hogy többször,úgy maszturbáltam,hogy nem élveztem el. A fájdalom nem vészes,valamikor elmúlik,inkább este jön elő. Olyan mintha a mellékhere fájna. Azóta rendesen maszturbálok,csak a sperma az kevesebb jön. Szépen kérlek titeket írjatok valamit,mert már 3 napja kész ideg vagyok,nem birok aludni sem!

2016. aug. 30. 17:42
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia, hasonló tüneteket észleltem magamon, ezért el tudnád mesélni mi történt azóta? Mi volt végül a probléma? Esetleg a betegség megnevezése és hogyan lehetett kezelni?
2016. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!