Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van? Mit...

Fitymaszűkületem van? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok

15 éves vagyok és sima állapotban le tudom húzni a fitymám a makk alá, viszont merevben szinte egyáltalán nem

Ezzel mit kéne csinálnom?


2016. aug. 14. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
beszélj apukáddal és esetleg menjetek dokihoz, ha kell
2016. aug. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Muszaj orvoshoz menned! Ocsemnek is volt, bar neki 8 evesen. Korulmeteltek. Van allitolag ra kenocs is, de szrt sem er! Majd az urologus megmondja mi a teendo, de szerintem 100% hogy el fogjak tavolitani a fitymat ... Egyebkent nekem az exeim kozul sokan voltak korulmetelve, egy idoben mas pasi nalam szoba se johetett!
2016. aug. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem biztos, hogy körül kell azt metélni, és a nők se mind elfogultak a metélt pasik mellett. Az, hogy az előzőnek bejön, az csak az ő véleménye, (bár kissé nekem úgy tűnik, hogy ez a csaj már mániákusan favorizálja a metélést!)


Egy biztos, mindenek előtt tájékozódj hiteles oldalakról, és csak felkészülten menj orvoshoz, így elkerülheted azt, hogy a doki ijesztegetéssel akar téged bármi feleslegesre rádumálni, főleg úgy, hogy az írásodból úgy tűnik, nem is kéne metélni!

2016. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meleg vízben próbáld még óvatosan,lassan tornáztatni,hátrahúzkodni a fitymád,ügyelj ne hogy megsérüljön.Ha semmi javulást nem tapasztalsz 14 éves kortól elmehetsz egyedül urológushoz,beutaló nem kell.


Ha műtétre lenne szükséged akkor próbáld még a metélést elkerülni,több műtéti megoldás is létezik már.


Műtét esetén jobb szünidőre,szabadságra tervezni a műtét időpontját,mert a gyógyulás 4-6 hét,további hónapok mire a hegek halványodnak,műtét után a seb az első két hétben nedvezhet,kellemeglenségek adódhatnak,lehet át kell kötözni a sebet,tehát jobb 1-2 hetet otthon lenni,adfigra a sebet megtanulod kezelni.Mivel suliba jársz még jobb fej alól felmentést kérni a háziorvosok és műtét után 1 hét táppénzre menni.1 hét alatt is kitapasztalod hogyan kezdődött a sebet és el tudod titkolni hogy a suliba ne tudodjon ki.

2016. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!