Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mostanában sokkal jobban...

Mostanában sokkal jobban fájnank azok a "fájdalmaim" mint régen?

Figyelt kérdés
Nem kell nagy dolgokra gondolni, az egyszerű barátnővel való csipkelődés, bírkózás fájdalmat okoz, holott régebben ezeket meg sem éreztem. Illetve sokkal gyorsabban kifulladok, akár egy lépcsőzéstől is. Mi lehet ennek az oka? Átlagos, 184 cm magad, 93 kg-os 21 éves fiú vagyok
2016. szept. 22. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A korral jar.
2016. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen ez azt jelenti, hogy nem vagy edzésben. Keveset mozogsz.
2016. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Le kellene adni pár kilót és többet mozogni, persze egy kivizsgálás sem ártana, kellene egy laborvizsgálat, menj el a háziorvosodhoz.
2016. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
testtömegindex alapján túlsúlyos vagy, attól is kifulladhatsz. 8kg le kéne hogy dobj. kezd el sportolni, jarj kocogni vagy valamit csinalj hogy edzésben tartsd magad, hiszen meg csak 21 vagy. a fajdalom szón nem tudom mit értesz.
2016. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!