Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Parafimozis hogyan lehet kezelni?

Parafimozis hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok nyugalmi allapotba hatra tudom huzni a fitymamata,merevedeskor pedig kicsit nhezezkesen, de akkor is.Viszont a makkom mogott "megvastagszik a bor gyuru formaba".Ez elmulhat vagy csak orvosi beavatkozassal segithetnek rajta?16 eves vagyok koszi elore is:)
2010. ápr. 26. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez orvosi megoldást igényel, minél hamarabb, annál jobb.
2010. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Orvosi beavatkozás kell, de NEM MINDEGY, hogy milyen.


Nekem pl anyámékat meggyőzte az orvos, hogy jó lesz a teljes körülmetélés és hát elég sok gondom van vele és nagyon undorító, szégyellem is eléggé :(


A makk, mivel nem védi semmi, kiszáradt extrém módon, foltos, kérges tapintású. Elvileg krémmel kellene életem végéig kenegetni, de hát ez nem túl életszerű...


Ha szűkület van, akkor azt lehet tágítani, krémmel segítve, fürdés után mindig egy picit, vigyázva, nehogy berepedjen az előbőr.

De lehet, hogy nálad ez nem fog menni.

Ejthet a doki egy kis bemetszést, amivel lazít a fitymán, szerintem ezzel meg lehet oldani a gondodat, mert nem tűnik durvának első olvasatra: még mereven is hátra tudod húzni.

Létezik még a bemetszésen kívül a plasztikázás (z-plasztika, segít ez is és nem kell hozzá lecsonkolni az idegekkel teli, funkcióval bíró fitymát), de ha minden kötél szakad, akkor lehet részleges metélés is, itt is csak a beszűkült részt távolítják el, nem az egészet.


Az orvosoknak a legegyszerűbb a teljes körülmetélés, de ezzel vigyázz, mert nekik laza, neked meg, ha nem oké valami, akkor utána már NINCS VISSZATÁNC.


Ne járj úgy, mint én, vigyázz magadra!

Kérj sztem max egy bemetszést. Ha csak teljes körülmetélést vállal egy doki, menj másikhoz!

2010. ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!