Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kapuzárási pánik már 26...

Kapuzárási pánik már 26 évesen létezik?

Figyelt kérdés
Eddig soha nem fogyasztott alkoholt, nem nőzött, példás életet élt, majd egyik napról a másikra kivetkőzött: most tombol, tipikus "kanc*gányokkal" bandázik, iszik, hajtja a nőket, szórja pénzt (azt a kis közmunkás bért....). 6 évig semmi ilyet nem tett. Ismerem már 19 éve, 13 év barátság után lettünk egy pár, aztán 6 év után úgy itt hagyott mint a pinty.

2016. nov. 24. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kapuzárási pánik ez. Most jött rá, hogy ő élni akar, nem férjként, apaként akarja eltölteni a fiatalságát. Egy idő után le fog nyugodni.
2016. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is így látom... Itthon mindene megvolt neki.. Babát terveztünk, közös otthon (építkezés közepén vagyunk (voltunk), 2 éven belül esküvő...


Remélem visszakapom :( Nagyon szeretem őt, ennek ellenére is... Elengedtem, nem keresem semmi formában, most csak várok hogy kitombolja magát... Már 4 hete nem láttam :(

2016. nov. 24. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnalom. Azert ne tégy fel mindent arra az egy lapra, h visszajon...
2016. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom, te voltál neki az első. Sajnos rájött, hogy milyen jó dolog csajozni, és hogy ez eddig kimaradt az életéből.
2016. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

jól teszi most kell élni


am én 25 vagyok és őszintén tele a f**zom az egyetemmel meg a tanulással semmi értelmeset nem csináltam eddig csak kubikoltam meg görnyedtem a könyvek felett és nem is biztos hogy megéri egyetemet végezni, annak reményében nyomorgok még talán 2 évet hogy később csak csak jó lesz

2016. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ok, bulizzon meg minden, de mi már gyermeket terveztünk és miatta kezdetem el (jelenleg is benne vagyok) egy kemény hormonkezelést, hogy 2 év múlva belevágjunk a lombikba. Most itt vagyok, két év múlva pedig vagy visszajön és tudjuk a kezelést csinálni, vagy találnom kéne valakit aki gyereket akar tőlem (erről szó sem lehet inkább kipakoltatom magam) vagy mindent kivesznek. Két évem van. És ezt ő is tudta. Sajnos az egészségem a tét. Így hagyott itt.
2016. nov. 27. 08:57
 7/8 anonim ***** válasza:
keress mást, fölösleges várni, én soha nem várok senkire, 26 évesen élni kell nem családon gondolkozni, az ráér később is, bulizni inni nőzni kell ha most ennyi idősen nem éli ki magát valaki 40 -50 év körül súlyosabban éri meg és nagyobb baj lesz mindenkinek ha akkor tör majd rá kapuzárási pánik
2016. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, változott valami azóta?
2017. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!