Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha rutin orvosi vizsgálaton...

Ha rutin orvosi vizsgálaton arra kérnek, hogy vetkőzz meztelenre, akkor levetkőzöl?

Figyelt kérdés

#meztelen férfi srác meztelen
2016. dec. 27. 17:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

8-as!


A munkaalkalmasságit végző orvos maradjon csak a munkába álláshoz szükséges vizsgálatoknál,ne lépje azt túl!

Ne lépje át hatáskörét,ő nem urulógusként,bőrgyógyászként vagy egyéb szakorvosként van ott jelen!!!


Maximum felajálhat egy átfogobb vizsgálatot de nem gondolhatja úgy hogy a beteg megkérdezése nélkül bármit megtehet és határokat léphet át.



-Anyajegyek vizsgálatához sem kellene meztelenre vetkőzni egyből.Ott is megkérik vetkőzöl alsóneműt első neki futásnak majd átvizsgálják a szabadon lévő testrészeket és csak ezután kérdezheti meg van anyajegy az intim részen,esetleg kérheti meg hogy azt megnézem.


Korrekt orvos,akibe van némi empátia nem fog azzal indítani vegyél le mindent!Fokozatosan vizsgálat,nem vetet le egyből mindent.Sőt ha van elkülönített vizsgáló vagy paraván odafigyel majd hogy az aszisztense akinek a feladata az adat rögzítésre terjed ki,recept írásra oda figyel hogy a beteget ne lássa telibe és használja a paravánt.



Csak akkor vetetheti le és annyi időre az pl alsóneműt amikor a test azon részét vizsgálja,amint végzett öltözhetis vissza és nem gondolja azt hogy alap vizsgálatra elmegy valaki és ő akkor már az előírt vizsgálatokon felül bármilyen vizsgálatot elvégezhet!


Tehát gerinc vizsgálathoz,mellkas meghallgatáshoz sem kell alsóneműt levetni,magasság,súly méréséhez sem.Anyajegyek keresésének sem kell,hanem marad a boxer,nőknél tanga nem egyből tök meztelenül áll a betege és csak amikor esetleg a beteg intim részét megtekinti van e azon a bőrrészen elváltozás vezeti le az alsóneműt.

2016. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%
Én biztos megkérdezném először is mért is tegyem meg,mi okból,m ért eddig ilyennel nem találkoztam?Hol van előírva hogy ez része a vizsgálatnak.
2016. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
Nekem még nem volt ilyen vizsgálatom, de ha megkérnének és érdekemet szolgálná, akkor levetkőznék.
2017. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen,mert valószínúleg oka van, ha ezt kérik.

Egyébként nem vagyok szégyenlős.

2018. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!