Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiuk volt mar valaki urologusn...

Fiuk volt mar valaki urologusnal fitymaszukulet vizsgalaon? Hogyan vegezte?

Figyelt kérdés

Tobb kerdesemis van ezzel kapcsolatosan mert nekem is fitymaszukuletem van eleg suljos szerintem es elszeretnek menni orvoshoz de felek kisse es szegyelem is.

1 kerdes Mit mondjak mikor bemegyek?

Hogyan mondjam el a panaszom?

2 Fajdalmase a vizsgalat?

3 Hogyan vegzi pontosan?

4 Ugye csak az orvos van bent egyedul?

Kerlek az valaszoljon aki mar volt ijen vizsgalaton.

Eloreis koszonom.

25 eves vagyok



2017. jan. 3. 13:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Felesleges a dokinak hosszasan ecsetelni a dolgot.Ezt még magánrendelésen sem szeretik,még ha fizetsz is érte .SztK ban is ugyan úgy vizsgál,mitől lenne különbség.Legtöbbször az vizsgál magánban is ,aki a délelőttjét az SzTK ban,vagy a kórházban tölti .Aki momdja hogy lankadtan is szorul.azzal különösképpen már nem is foglakozik,ahogy a 10 es írta .Több fiútól kérdeztem,akiknek csak merev állapotában volt gond.MOndták a dokinak ,de csak lankadt állapotban húzatta a bőrt hátra.Írt fel sikositót,lehet haza menni.és tágítgatni.Ami lankadtan hátra megy ,annak mereven is menni kell .Volt 1 fiú aki visszament,hogy nem használ a kenőcs.Na nála álló helyzetben nézte,majd egy pillanat alatt hátra húzta .Be lehet fejezni a kényeskedést,igy kell ezt csinálni,lehet haza menni,ez volt a végszó .

Nagyon kényesek a fiuk,dörmögte még magában .

Bizony nagy fájdalmat éreztem akkor,írta a srác,aki 15 volt.

2017. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bár nem ilyen ügyben mentem, de alaposan megvizsgáltak.

1., Bemész, elmondod mi a baj. Úgy ahogy ide leítad. Szerinted van, szerinted súlyos.

2., Megkér, hogy gatyó letol, majd hátrahúzza neked.

3., Nem fáj a vizsgálat

4., Az asszisztenst orvos és szoba válogatja. Nem lehet előre megmondani. Nekem pont magánban volt legtöbbször bent.

2017. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem mertem meg elmenni de mindenkeppen el akarok de felek es szegyellem.
2017. márc. 13. 14:04
 14/14 anonim ***** válasza:
Nőjél már fel nagyfiú! Menj el orvoshoz, vagy úgy akarod leélni az életed, hogy nem szexelsz, vagy hogy szex közben lesz valami probléma. Már ha lesz olyan csaj akivel el is jutsz odáig. Ha elmondásod szerint súlyos a probléma akkor gondolom a tisztán tartással is lehetnek gondjaid. Én sem szívesen mentem a problémámmal urológushoz, de azért én nem vártam vele napokat, heteket, hónapokat, sőt éveket mint Te. Igaz nekem nem fityma, hanem here problémám volt. De a lényeg ugyan az. El kellett mondanom mi a problémám, meg kellett mutatnom. A doktor megtapogatta stb. Sőt most kell mennem a héten here ultrahang vizsgálatra? ahol megint meg kell mutatni, el kell mondani mi a probléma. Hidd el senkinek sem kellemesek ezek a percek, de hogy a későbbiekben elkerüljük a nagyobb problémát ezeket be kell vállalni. Tehát mindegy, hogy férfi vagy nő a doktor, bent van e az asszisztens vagy nincs, fájdalmas e a vizsgálat vagy nem (szerintem nem fájdalmas) ezen túl kell esni. Ne késlekedj, hanem sürgősen keresd fel az urológust hogy később ne legyen nagyobb kellemetlenséged. Hidd el utólag Te is azt mondod kár volt ennyire parázni. Ha műteni kell az már más dolog. Biztos lesz fájdalmas, kellemetlen időszak, de hidd el azt is ki lehet bírni!
2017. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!