Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület?

Fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Lankadt állapotban a teljesen hátra tudom húzni a bőrt, merev állapotban is lecsúszik a makk mögé, de ott szorít, és nem nagyon mozog utána semerre.És lehet a fitymafékem is rövid, nem tudom. Voltam urulógusnál az sztk-ban, de le se szartak, teljes körülmetélést javasolt, de azt nem akarom.

2017. jan. 10. 16:33
 1/2 anonim válasza:

pont így voltam én is pár éve még mielőtt szexuálisan aktív lettem, próbáld meg "tornáztatni", nyújtani merev állapotban, segítenie kellene.

engem végül nem műtöttek, és semmi bajom nincs vele, működik ahogy kell

2017. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mereven is makk mögé tudod húzni nem kell metélni,ne is enged,más műtéti megoldás is van,de lehet műteni de kell,de gyakorolja vele,húzkod hátra attól helyre jöhet vagy menj maszek rendelésre ott mivel fizetsz talán foglalkoznak majd veled, ha ott is a metélést mondja mond meg az kizárt,milyen más verziók vannak mondja már el
2017. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!