Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fájhat a bal herém?

Miért fájhat a bal herém?

Figyelt kérdés
Ma tesióra közben kezdett el fájni, rúdugrás volt, én jobblábas vagyok, de balról is kellett ugrani, úgyhogy elég szarul jött ki. Óra végén odébbtettem egy padot 3 méterrel. Járni is alig tudok, ha ülök, akkor is kicsit kellemetlen. 18/F

2017. jan. 24. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel herecsavarodásod van. El kéne menni orvoshoz minél előbb, mert a megcsavarodott herében nincs keringés, így elkezd elhalni és 6 órán túl már kicsi az esély rá, hogy meg lehet menteni, így ki kell venni, hogy ne kapj vérvérgezést.

Szóval menj orvoshoz, most!

2017. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem csak herecsavarodás lehet, vannak sokkal valószínűbb dolgok is annál. pl meg is húzhattad, ránthattad, de akár heresérv vagy viszértágulat is lehet...ha tartósan fennáll a fájdalom, mihamarabb nézesd meg egy urológussal.
2017. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!