Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért muszáj a férfiaknak...

Miért muszáj a férfiaknak állva pisilni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 20:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha másért nem hát a gyerek miatt ráülhetne minden férfi, mert a gyerek meg úgy ül rá, hogy a kis kezével tartja magát az ülőkén.

Az igazi férfi meg ráül a wc-re miattam is.

Az én férjem egy igazi férfi! Aki meg állva brunyál az meg csak szeretne lenni!

2008. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Speciel én előbb takarítom, minthogy ráüljek.

Amúgy pedig az ülőkét fölhajtom.

2008. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy minden használat előtt takarítod és nehogy már azt mond, hogy ha fölhajtod az ülőkét, akkor nem megy mellé, fölé, köré, alá. Ha ezt mondod, akkor máris lebuktál mert te még sosem takarítottál sem wc-t sem körülötte.
2008. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy úgy értette, hogy INKÁBB takarítja, minthogy ráüljön....

Minden lakásba kellene egy férfi wc, egy női wc, meg egy takarítónő :)))

2008. okt. 10. 21:18
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értettem... köszönöm a lepontozást.

Amúgy nem rossz ötlet: de nem kell külön férfi wc, csak egy piszoár. Meg akkor már egy kis fali csap is a wc-be...

2008. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Most lelkiismeretfurdalásom van, mert úgy érzem, megbántottam a fiút a kérdésemmel... Nem ez volt a célom, ne haragudj!! És én különben is a zöld kezet nyomtam a válaszodra! Nem tehettek róla, hogy ez így alakult ki.

De amit a lányok írtak, mind igaz, csupa pisipötty minden állandóan, ahol kicsi gyerek van, nagyon kellemetlen, ha a nem tiszta ülőkére tenyerel.

Én is hallottam olyan pasikról, akik ráülnek a wc-re, és így nem kell naponta kétszer budit pucolni.

A piszoár jó ötlet, de miért is nem raknak tényleg a lakásokba?? Már kitalálnak mindent (jakuzzi, bidé stb.), a praktikus dolgok meg nem akarnak divatba jönni.

Köszi a válaszokat!

2008. okt. 10. 21:59
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Így van! A piszoár lehetne a megoldás! Akkor ezt meg is beszéltük?!

De ki takaritja ki a piszoárt? Ez már egy következő kérdés lehetne! Választ én a magam részéről nem várok mert nálunk nincs,-de miért is nincs?

2008. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ugyanaz takarítaná a piszoárt, mint a bidét (én :((( ), de akkor legalább tudnám, hogy tiszta ülőkére ülünk.
2008. okt. 10. 22:14
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Megint én vagyok... ha normálisan felhajtod az ülőkét - mitől lesz pisis?

Olyankor messze kívül esik az emberfia hatókörén.

És persze: az pucolja a wc-t, akit jobban zavar. Vagy akit megkérnek rá. Egy jó kapcsolatban mindent meg lehet beszélni.

Amúgy a férfiak szerszáma inkább felfelé áll, ha ráülnek a wc-re. Ha meg leszorítják, akkor hozzáér. Nem túl higénikus és nem is kényelmes így.

2008. okt. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

ha álló pimpilimpivel megy pislantani, akkor tényleg fölfelé áll. de gondolom az a ritkábbik eset, ha valaki úgy megy ki a vécére.

nálunk apám permetezi körbe, a párom szerencsére tud kultúráltan pisilni. egy ismerősöm egyszer egy buli alkalmával elmesélte, ő hogy pisil, ugyanis ő meglocsolta az egész fürdőt. ő elszorítja a fütykös végét a pisilés elején, aztán meg robbant. kedves, nem?

2008. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!