Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért muszáj a férfiaknak...

Miért muszáj a férfiaknak állva pisilni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 20:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
89%

Már ne haragudjatok, én nő vagyok de mégis tudok annyit, hogy a férfiaknak ülve kényelmetlen.


Ha leülnek akkor esetleg belelóg a szerszám, vagy hozzáér és akkor kitudja mit kaphatnak el stb.

És persze, mivel anatómiailag lehetővé tette számukra a természet inkább állva pisilnek. én is úgy tennék, ha tudnék.


Nem értem, egy rendes pasi tud úgy wcre menni, hogy nem céloz mellé!! Az olyan undorító, ha olyan minden.


Múltkor voltak nálunk munkások és ugye a wc-t használták ők is... Nem mertem elmondani a családom többi tagjának, hogy mindannyiszor kegyetlenül le volt brunyálva a wc-ülőke, még körülötte a földön is. Egy hétig minden este takarítottam a wc-t mindenféle fertőtlenítővel, sírva. nekem krvára égne a pofám ha ilyet csinálnék valahol. Minden nap, napi 5ször.

2008. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!