Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszerel lehet dolgozni?

Herevisszerel lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Az orvosom megallapitotta, hogy nekem 3.stadiumban van, ami sajnos a legrosszabb, szoval szabadszemmel lathato. Vagyonorkent dolgozom 12 orakat, es amikor allok mindig ott benyilal nekem, de megsem faj... ferfi tarsaimat megszeretnem kerdezni, hogy van aki hasonlo problemakkal kuzd? Azt mondta az orvos h jojjek vissza ha fajna, gondolom muteni kell. 23 eves vagyok.

2017. febr. 19. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Mivel ez jobb nem lesz,csak rosszabb,milyen gyorsan csak lehet műtetni kell.Más gyógymód erre nincs.Menj vissza ,és kérj időpontot a műtétre .1 hetet kiesel a munkából ,az nem sok idő .
2017. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert, de nekem az orvos semmibe veszi, azt mondta elkell fogadnom es lehet vele elni, vagy megmuthetem. Ossze vagyok zavarodva sajnos.
2017. febr. 19. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ezzel éljen a doki.Érhetetlen,illetve értem,nem csúszott a boriték .
2017. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem okoz semmilyen panaszt (fájdalmat vagy gondokat a termékenységgel), akkor nem szokták azonnal megműteni. Ezért mondta a te orvosod is, hogy ha fáj, menj vissza! Mivel neked most már fájdalmat is okoz, a műtét is indokolt lehet.
2017. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!