Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mitől lehet? Kihez lenne...

Ez mitől lehet? Kihez lenne érdemes ezzel a betegséggel fordulnom? Szerintetek igy tudok normslis szexuális életet élni?

Figyelt kérdés

Nos jelenleg 23 éves vagyok és van egy olyan problémám hogy a péniszem elég kicsi pl ha önkielégítést végzek rajta vagy felizgulok akkor aránylag normális méretű és keménységű lesz de amugy más esetben nagyon kicsi. Sokan mondták hogy beturosodott meg ilyenek de én arra tippeltem először hogy a suly feleslegem miatt van ez az egész es hogy elvan zsirosodva. Pl van most egy gyönyörű nő akivel egyre jobban alakulnak a dolgaink kettőnk között és félek hogyha a szeretkezesre kerül a sor akkor csődöt mondok . Hova kihez lehetne ezzel fordulnom mondjuk kivizsgálás szempontjából?

Komoly válaszokat kérek.


2017. márc. 19. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus, szexológus. [link]
2017. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
meg kellene mosni és akkor nem lenne túrós...
2017. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vérpénisz ha ernyedten tok kicsi, de kemenyen mar atlag meret (~15cm) teljesen normalis. Es pasiknal sokat szamit a tulsuly, tobb centit is el tud nyelni a zsir sajnos.
2017. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . És indiánimpera neked csak annyit üzennék hogy ilyen felhasználónévvel inkább elbujnék jó mélyre a sötétbe mondjuk egy pincébe. Mert itt nem arról van szó hogy nem tisztálkodom hanem arrol hogy azt mondták gyerek koromban hogy túrós lesz lehet. A másik pedig hogy akinek annyira tellik az agy kapacitása fantáziaja hogy ilyen nevet adjon magának attól nem érdemes normalis választ várni . Az utolsónak Köszönöm
2017. márc. 20. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!