Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van, azt...

Fitymaszűkületem van, azt akarnám kérdezni, hogy aki már túl esett ezen nálla, hogy folyt le a műtét? (14/F)

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 21:13
 1/4 anonim válasza:
Biztos szűkület vagy csak rövid a fitymaféked? Nem teljesen ugyan az. Amúgy gyors rutin műtéttel csinálják, no para koma!
2017. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

A fitymaszükület mértékétől függ kell e egyáltalán műteni,van amikor szteroidos krémet ír fel az orvos és elég is rá,meg több műtéti eljárás is van(fityma plasztika,z plasztika,bemetszés)A fityma nem hiába van.



.Csak súlyos fitymaszükület esetében kell körülmetélni,a metélést jobb is elkerülni és vigyázni kell az orvosokkal mert sok metélés párti,ha nincs is szükség metélni akar.Szóval jobb.megmondani hogy a metélést szeretnéd elkerülni.


Mennyire tudod a fitymád hátrahúzni ha ernyedt és ha merev a péniszed?



14 éves kortól egyedül elmehetsz urológushoz,beutaló nem kell.


Helyi érzéstelenìtéssel műteneka műtét fél vagy 1 öra kb,kb 1-2 örán belül lehet is haza menni műtét után.Jobb a műtétet szünidőre tervezni mert 4-6 hét a teljes gyógyulás és az első 2 hét kellemetlen lehet,akar a seb kötözésre szorulhat,duzzanat léphet fel plusz ne tudodjon ki,senkinek semmi köze hozzá.


Otthonra betadint oldatot,gézt célszerű venni.

2017. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs elfelejtettem még oda írni,hogy egyedül elmehetsz tehát urológushoz,de ha műtétre lenne szükséged akkor a szüleidnek hozzá kell járulnia.Mielőbb menj el urológushoz,a műtét idejét,ha szükség lenne rá meg tudjatok beszélni,akár nyárra tervezni,ha meggondolod magad vissza is lehet lépni a mütéttől.
2017. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta sem műttetted meg?
febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!