Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintem lágyéksérvem van...

Szerintem lágyéksérvem van azt szeretném meg kérdezni meddig halasztható el? Láttam olyanokat akik éveket is halasztják .

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet beolvadt szőrtüsző-gyulladás is. Menj orvoshoz, kérlek!
2017. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Egy jó sebész már látásra is eldönti,sérved van e.

Ha az van,azt nem lehet halogatni,most még kicsi a repedés,de egy rossz mozdulatnál hosszabbra reped a hasfal.

A sérv nagysága nagyon befolyásolja a műtét hosszát,meg hogy milyen megoldást alkalmaznak .Olyat nem mondanak,most aztán végtelenségig lehet terhelni,még háló beültetése után sem .

2 oldalt sem műtik meg egyszerre,mert elég 1 kockázat .

2017. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az utolsót ki és miért pontozta le???

Engem délelőtt meg műtöttek , másnak délelőtt a saját lábamon haza mentem. Engem nem altattak , gerinc érzéstelenités volt. Végig hallottam mit beszéltek, viccelődtek.

2017. máj. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudok egy 17 éves srácról, őt 1 napos sebeszet keretében műtottek, reggel bement, altatasos mutet volt ,aztán délután 17:00 re már otthon volt. Szép lett az eredmény. Egy csovet is betettek neki a seb mellé. Azon tisztult a seb. Otthon saját magát kellett injekcioznia trombózis ellen.
2017. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!