Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Parafimózis? Fitymaszűkület...

Parafimózis? Fitymaszűkület vagy mi? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
14éves vagyok lankadtan simán mereven nem jön fel a bőr a péniszemen kiskoromba sokáig nem mostam kb 2 éve kezdtem el volt tavaly nyáron hogy furdesnel hatraakadt es nem ment vissza masnap rangattak vissza orvosok azt mobdtak hejrejon de még mindig van kozotte egy kis hartya de nem teljesen valamk modszer korulmetelesen kivul? Álmom hogy egészséges legyen a péniszem segítenétek? Idővel szexelni is szeretnék csak javuljon meg

#pénisz #parafimózis #fitymaszűkület #kérlej segítsetem #féedi egézség
2017. máj. 7. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyesmivel azért óvatosan. Elég veszélyes tud lenni, hogy "hátraakad". Nem tudom mi lehet az a kis hártya, ilyenről még nem hallottam. Szerintem házi módszerekkel ne kísérletezz, ha már egyszer megjártad.
2017. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na akkor kicsit nyugisabban még egyszer:

- most mi a helyzet a fitymáddal, milyen gyakran húzod hátra, mennyire megy hátra mereven?

- "kis hártya" alatt arra gondolsz, ami a makkon lévő nyílás alatt kezdődik és összeköti a makkot a fitymával?

2017. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Tehàt orvos látta és ő mondta majd helyr jón de mikor volt ez?


.Mindenképpen jobb lenne ha urológushoz elmennél.14 éves kortól egyedül el tudsz menni,beutaló nem kell.


-Csak súlyos fitymaszűkület esetében kell metélni,bàr sok orvos egyből metélni akar,de meg kell mondani ezt szeretnéd elkerülni.Több műtéti eljárás van amiknél a fityma megmarad.Tehàt nem csak a metélés létezik(pl fityma plasztika,z plasztika,bemetszés,részleges metélés)


Olyan is van hogy az urológus szteroidos krémet ír fel ha enyhe a fitymaszűkület.


Ha merev a péniszed mennyire tudod a fitymàd hátrahúzni?

Vízben is nehéz a fitymát hátrahúzni?


Bocsi de nem lehet hogy te a fitymádat és a makkod összekötő kis bőr darabot hívod hártyának?

Mert az a fitymafék és minden férfinak van aki nincs körülmetélve

2017. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!