Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Impotens lettem?

Impotens lettem?

Figyelt kérdés
Röviden annyi hogy fitymaszűkületem van, sajna még nem sikerült időpontot kérnem metélésre. Tegnap zuhanyzáskor lehúztam nehezen a bőrt, visszahúzáskor kicsit megrepedt a fityma és rohadtúl fájt. Miután csillapodott megpróbáltam felállítani, és nem sikerült teljesen, még reggeli merevedéskor se, ráadásúl most nem is kívánom annyira a nőket, teljesen bestresszeltem. Ugye ez el fog múlni?
2017. máj. 30. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
A szerelem örömforrás, boldogság. Aki beteg, annak meghalni sincs kedve. Meggyógyulsz, elmúlik ez.
2017. máj. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A lények hogy más miatt is stresszelek, mondhatni már depressziós vagyok, barátnőm se volt soha, tehát szűz vagyok, viszont szeretnék családot alapítani, de ha ez nem jön rendbe, el fog menni a maradék életkedvem is
2017. máj. 30. 08:34
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Berepedt a fitymád és fáj/fájt,jó hogy nincs merevedésed.

Nem zuhanyzáskor kell tágítgatni,hanem meleg vizes fürdőben.Nem szabad ilyen durván erőltetni,csak szépen lassan.

2017. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tágítani akartam hanem csak kimosni, tágítani nem is lehet, körül kell metélni
2017. máj. 30. 09:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagy nehezen vissza tudod húzni a fitymát,akkor nem törvényszerű,hogy metélnek.
2017. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy helyi orvos megállapította, merev állapotban egyáltalán nem tudom visszahúzni
2017. máj. 30. 09:46
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt elhiszem, hogy aggódsz, meg hogy kitakarítanád alatta, na de hogy lehet ennyire felelőtlenül csinálni ezt? Ezért ne nyúlj hozzá TE addig, amíg előbb hozzáértőtől nem kértél tanácsot, hogyan csináld, nekem se jött hátra, de eszembe nem jutott volna így csinálni, ahogy te! Ja és nekem se volt tágítható eleinte, most mégis van egy teljesen jól működő ép fitymám, amit az orvosi hülyeség ellenére mégsem kellett metélni! Persue, ha te ragaszkodsz a csupasz farokhoz, akkor csak csináld! Durrbele, tedd tönkre azt is, amid van, és ne tájékozódj, nehogy a fitymádat meg lehessen még csak véletlenül se menteni! (Ennyi ész!)
2017. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az általad leírtaknak a az impotenciához semmi köze.Még csak köszönő viszonyban sincsenek .

Erőltetve más sem szokott menni.

A reggeli merevedésnek más okai vannak ,akár több is lehet .

Nem kell ezért stresszelni,majd minden visszaáll normális állapotba.

2017. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
holnap megyek kivizsgálásra, majd kiderül mi lesz
2017. máj. 30. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!