Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sterilizáltatni akarom magam...

Sterilizáltatni akarom magam na de hogyan? 21/f a többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a férfiaknál az elköttetés/sterilizálás hogyan zajlik ? és mien engedélyek kellenek hozá ? vagy egyáltalán hogyan kezdjek hozzá ehez a procedurához ?

Sokakat érdekelhet hogy mért is akarom ilyen fiatalon sterilizáltatni magamat a válasz erre egyszerű 10 éves korom óta kis babák vettek körűl ès egyszerűen undorodom tőlük és nem érzem azt hogy én valaha is gyermeket akarnék aki tönkre teszi egy ember életét egy egész életre ez persze csak az én véleményem és nem szeretném ha valaha is becsuszna egy két ilyenneset és ezzel is meg kimélni a gyereket / lányt a szűlési borzalmak tól nekem nem való gyerek és sose fog kelleni szóval várom az épitö jellegű válaszokat elöre is köszönöm



2017. jún. 9. 12:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
3%

érdekes,

én ránézek egy kisbabára az utcán vagy a boltban, és csak néz a boci szemeivel.. áhh, én is akarok egyszer egy kis lurkót :D

20/f

2017. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát igen nagyon érdekes dolog ez az emberi agy nekem pl egy szörnyeteg jut rolluk eszembe akik tönkre teszik a szüleik életét és meg nyomorítják azokat mint ahogy én is a szüleimet meg a testvéreim is nagyon fura ez számomra ha bárkinek beszélek rola akkor kb ugy kezelnek mint egy szőrnyet mert hogy undorodom a kisbabáktól és ugyan ezt érzem a kutyákal kapcsolatban is fölösleges létformák ahogy a macskák is a babák igaz nem fölöslegesek de ebben a tul népesedett világban nem érdemes gyermeket nemzeni de ez csak az én véleményem nagyon örülök hogy ezt mások máshogy gondolják persze meg az ő döntésük hogy mit akarnak de én nállam olyan szintű undort és gyűlöletet váltanak ki amire szavak nincsenek
2017. jún. 9. 16:57
 13/19 anonim ***** válasza:
13%
Férfi prosti vagy?
2017. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Rendelésre házhoz megyek leány búcsúkra néha kis extrával sok hölgy aki igába készűl hajtani a fejèt a házaság elött rájuk fér / igen olyasminek is mondhatjuk
2017. jún. 9. 17:11
 15/19 anonim ***** válasza:
Szlovákiát tudom javasolni.
2017. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szlovákiában megcsinálják gyerekteleneknek is.

Viszont ha gyűlölöd a gyerekeket, azt pszichológussal meg kellene beszélned, mert nem normális. Engem is idegesítenek, de gyűlöletet nem tudnék érezni irántuk.

Mi a franc a szakmád, hogy ezzel jár? Esetleg hím prosti vagy? :D

2017. jún. 10. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja most látom, mi a munkád... Hát alap lenne, hogy csak gumival.
2017. jún. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Szlovákiában végezték el a műtétet, ott 18 év felett bárkinek elvégzik 30 napos várakozási időt követően. Lehet kérni helyi érzéstelenítéssel, és altatásban is. Utána pár hétig még érzékeny a régió, de túl lehet élni, meg letudva a egész cirkusz :) Ha gondolod keress meg privátban a részletekért
2017. jún. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
mediklinik.sk Nézd meg az oldalukat. Beszélnek magyarul is. Szlovákiában vannak. kb 150-200 ezerből megúszod. Korrekt magánrendelő.
2017. jún. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!