Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület? Vagy ez normális?

Fitymaszűkület? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Régebben tudtommal fitymaszűkületem volt ugyanis a makkról egyáltalán nem tudtam lehúzni a bőrt. Nem tudom mitől,de kb egy fél éve már lemegy a makk alá a fityma viszont onnan nem megy lentebb. Tudtommal ez nem veszélyes,mert nem muszáj teljesen hátramennie. Amikor "erőltetve" húzom hátra nem fáj, csak furcsa érzés és egyáltalán nem megy. Szerintetek ebből lehet valami bajom? Kell ezzel foglalkozni? 16F

2017. júl. 5. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hátra tudod húzni, anélkül, h fájna, kellemetlen lenne vagy nem menne vissza, akkor okés lesz :)
2017. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"már lemegy a makk alá a fityma viszont onnan nem megy lentebb."

Meddig szeretnéd húzni, a térdedig? A makk alatt oda van nőve, nem megy tovább.

2017. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak makk alá kell menni, mert a fitymafék megtartja. azoknak lehet lejebb húzni, akik körül vannak metélve
2017. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem mire gondoltok..Nos nekem úgy van,hogy közvetlenül a makk alatt rögtön meg is áll. Tudtommal a legtöbb embernek hátramegy annyira hogy teljesen kisimul a bőr.
2017. júl. 6. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!