Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszen enyhe pirosság, a...

Péniszen enyhe pirosság, a doktor nem tudja mi a baj. Nektek van ötletetek, hogy mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A nemiszervemen fityma és a makk között pirosság jön elő, 2-3 naponta váltakozva, egyszer van, egyszer elmúlik…nem viszket (ritkán megesik), nem fáj, nincsenek hólyagok semmi, csak piros. Ha felhúzom a bőrt, akkor a makktól visszafele körben egy fél centi széles sávban piros. Mindig ugyanott, máshol nem. Igaz az utóbbi időben feltűnt, hogy néha mintha a herezacskóm is pirosabb lenne, de ez csak mostanában.(nem tudom összefügg-e) Először arra gondoltam, hogy lehet dörzsölés miatt piros. Ja és van erősebb illetve gyengébb lefolyás, ha erősebb, akkor ott ahol a fityma érintkezik a makkommal azon a részen a makk is piros lesz.

2 hete elmentem dokihoz irt fel Lomexint, de hát nem nagyon volt hatása. Talán egy pici. Ma visszamentem és hát nem tudta mitől van. Most írnom kell mikor mit csinálok, mit eszem stb…hátha az alapján rájön. Gyógyszereket se szedek. Higiéniával nem lehet gond, sose mostam ilyen gyakran és alaposan, illetve és kenegettem ennyit, mint az utóbbi két hétben.


Mondtam az orvosnak hogy volt egy hosszú kapcsolatom, ahol a páromnak mindig ilyen problémái voltak, rengeteget jártunk nőgyógyászhoz. Volt, hogy gumi nélkül csináltuk és hát arra gondoltam, hogy ugyan egy éve vége a kapcsolatunknak, de lehet itt lappang valami és most jött elő. Ugyanis a kapcsolatunk alatt is volt, hogy mondjuk évente 1szer vagy max 2szer előjött, de mivel másnapra el is múlt nem is foglalkoztam vele. És most az van, hogy kb 1 hónapja 2-3 napi váltakozással előjön-elmúlik. A dokinő kétli h köze lenne az exemnek ehhez, aki egyébként jelenleg is ilyen problémákkal küszködik. Próbáltam úgy elmenni a dokihoz, hogy lásson is vmit tegnap este direkt be se kentem, piros is volt, de másnap délelőttre teljesen el is múlt. Én azért könnyen el tudom képzelni, hogy itt lappangott egy jó darabig ez a gonosz kis fertőzés és akkor jön elő, amikor épp esélyes lenne egy uj kapcsolat. :) Ugyanis a lehetséges leendő partner miatt mentem el dokihoz, mert engem tényleg nem zavar, kicsit piros, de észre se veszem, csak amikor használom, akkor látom…és hát, ha ez még ha nem is komoly dolog, akkor sem akarom megfertőzni a partnert. Tudom…gumi…de kifejezetten utálja, viszont nem állhatok oda, hogy használni kéne, mert baj van. Illetve ez lesz, ha tényleg nincs rá vmi.


Remélem tapasztalt valaki már hasonló dolgot, mert a doki nem nagyon tudott ötletelni. Most másodszor nem is irt fel semmit. Pedig lehet, h mondjuk Canesten már jó lett volna… Lehet el kéne mennem másik dokihoz.

Vagy erre nincs vmi laborvizsgálat? Biztos van…


Nohát bocsi, hosszúra nyúlt, de talán így kellő információt szolgáltattam.

A válaszokat előre is köszi!


2010. máj. 21. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy prostit, ők péniszből diplomáztak.

Vagy kérdezd meg az exedet, hogy Ő mivel kezelte.

Vagy válts orvost.

2010. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha az ég világon semmi bajod sincsen a pirosságon kívül akkor az inkább gyulladás, mint fertőzés. de vmi nagyon enyhe formája. gyulladásgátló krémmel kenheted esetleg.

de az is lehet h vmi folyamatosan ingerli. ha éjszaka mindig elmúlik...miben alszol? csak boxerben? lehet h akkor több a tere, jobban tud szellőzni és azért múlik el mindig este, másnap meg visszajön mikor felveszel vmi másik ruhát, meg nadrágot.

nemhinném h ennyi ideje lappangó fertőzésed lenne, már lennének tüneteid. az exednek mibaja volt? gombája volt? gumival védekeztetek? ha nem, téged is kezeltek gombával?

2010. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fog az alsogatyad.
2010. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A másodikkal egyetértek.Amúgy canestent recept nélkül lehet kapni a patikában.
2010. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szerencsétlen exemnek mindent irtak fel amit lehetett szinte. Mindenféle hüvelykúpot mindent. Vmilyen gombás fertőzése volt neki, de több orvosnál is volt már. Strandra meg ilyesmi helyekre nem tud menni, mert azonnal összeszed vmit.


Piros alsógatyám nincs. A makkom meg a fitymám közé meg nem szoktam alsógatyákat tömködni, szóval ha lenne se tudná ott befogni :) Viszont tipusra meg mindenfélét hordok ez nem hiszem hogy befolyásolná.

A dokinő is mondta h a virust kizárná.

Volt egy időszak, amikor bnőm gyógyszert szedett és akkor nem használtunk gumit. de ha neki volt is baja nálam nem jelentkezett, legalább is nem akkor amikor mondjuk neki is baja volt, meg egy éjszakát tartott nekem és el is mult...

egyszer megbeszéltük hogy egyszerre megyünk el dokihoz, de végül vmi miatt (már nem emlékszem) én nem mentem el, így én közben nem voltam kezelve.

2010. máj. 21. 21:43
 6/14 anonim ***** válasza:
std centrum ott legalább lesz annyi esze a dokinak, hogy kenetet vesz...
2010. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
sokszor vered a farkad azé van
2010. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
na ezaz...én is kenetre gondoltam, mikor a labort emlegettem...de ehhez csak nem kell Pestre menni...
2010. máj. 21. 21:50
 9/14 A kérdező kommentje:

Mára újra bepirosodott. Sőt most mintha pici hámlás is lenne.

Ez nem gombás fertőzés jele?

2010. máj. 23. 10:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Nemlehet, hogy amivel mosod arra alergiás?
2010. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!