Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A melegeknek egészségesebb a...

A melegeknek egészségesebb a prosztatájuk?

Figyelt kérdés

Még soha sem volt prosztata problémám ezért nem vagyok ebben biztos, de úgy hallottam, hogy az urologusok bizonyos időnként megszokták nyomkodni és ezzel csökkentik a rák kialakulasanak kockázatát. Azt hiszem prosztata maszázsnak hívják.


A passzív melegeknek a prosztatáját a partnerük pénisze hasonlóan megmaszírozza. Ez azt jelenti, hogy egy meleg passzínak egészségesebb a prosztatája?


( ezt a kérdést már kiraktam a meleg kategóriába, de itt jobb választ kapok rá sztm)



2017. júl. 20. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mintha láttam volna ma már egy ilyen kérdést :D
2017. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de senki sem válaszolt rá, ezért kiraktam egy másik kategoriaba
2017. júl. 20. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem betegebb, tehát nem lesz magasabb a betegség aránya. Viszont a záróizmokat ki lehet csinálni a sok szexel, ami káros...
2017. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Te nagyot tévedsz,ha az urológusok prosztata masszást szoktak végezni.Ha szűkség van a prosztata nedvére ,kórokozó megállapítása végett,akkor megnyomják ott ahol kell,sőt még bűncselekmény esetén spermát is tudnak venni .

Az igaz,és mondják is az urológusok,a rák elleni védekezés

a mennél több ürités szűkséges. .Hogy ehhez ki milyen módon jut hozzá,már megint más kérdés .

A lényeg az,hogy a rákos sejtek ne tudjanak megtapadni a pőrosztatában .

Főleg 60 felett nagyon ajánlott .

2017. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ftf1983 ***** válasza:
Bizonyos prosztatabetegségek esetén a kezelés része, hogy prosztatamasszázst végeznek. Egyes orvosi vélemények szerint, ha a prosztata rendszeresen van ingerelve (lásd passzív melegek), akkor ezen betegségek kialakulásának kisebb az esélye. De olyan véleményt is hallottam már, hogy a kisebb heréjű férfiaknál kisebb eséllyel alakulnak ki prosztatabetegségek.
2017. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Te nagyot tévedsz,ha az urológusok prosztata masszást szoktak végezni."


Te meg elég fogalmatlan vagy a dologgal kapcsolatban, mégis válaszolsz.


Nem jellemző, mert derogál nekik, de elméletben kéne, más kérdés, hogy valahol megértem őket, ugyanakkor valóban a prosztatamasszázs tényleg csökkenti a rák kialakulásának kockázatát.


Kizárólag elméleti oldalról nézve, igen a passzívoknak egészségesebb.

Más kérdés, hogy egy objektív eredményhez vizsgálatok kellenének, de igen a válasz.

2017. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!